Muhabbet Kuşum hasta mı?

merhaba benim de kuşumda bu sorun var acaba ilaçlar hangi dozajda suyuna mı veriliyor?
Tam dolu suluğa 6 damla ekleyin. 7 gün boyunca kullanın. İlaç kullanımı sırasında kafeste, gaga taşı, kalamar kemiği, kum varsa kaldırın

Yazdığım ilaçların dozajını verdim.
İlaçların hiç birini veterinerde bulamadım yakında veteriner de yok yavruları besliyor ama ne zaman yuvadan çıksa nefes nefese çıkıyor çok fazla vik vik ses çıkarmıyor ama geceleri biraz iniliyor susuyor internetten yada her hangi bir yerden bulamaz mıyım

İlaçların hiç birini veterinerde bulamadım yakında veteriner de yok yavruları besliyor ama ne zaman yuvadan çıksa nefes nefese çıkıyor çok fazla vik vik ses çıkarmıyor ama geceleri biraz iniliyor susuyor internetten yada her hangi bir yerden bulamaz mıyım
İstanbulda hangi ilçede oturuyorsun?
İnternetten orni tyson alabilirsin.

Çok nadir arka arkaya kesinlikle yapmıyor gün içinde ışık kapanınca arka arkaya yuvalıkta linkteki gibi yapıyor sonra susuyor özellikle ben yanına gidince susuyor
1 2 gün gözlemle devam ederse orni tyson ı al

1 2 gün gözlemle devam ederse orni tyson ı al
Tamam abi sipariş ettim zaten de gelene kadar baktım aynı şekilde devam ediyor kullanırım bunu nasıl kullanıcam peki suluga 6 damla 5 gün mü yukarıda yazılan gibi

Tamam abi sipariş ettim zaten de gelene kadar baktım aynı şekilde devam ediyor kullanırım bunu nasıl kullanıcam peki suluga 6 damla 5 gün mü yukarıda yazılan gibi
Tam dolu suluğa 6 damla. 7 gün. Kafeste kalamar kemiği, kum, mineral blok varsa kaldır.

Geri