Muhabbet Kuşum Hapşuruyor/Tıksırıyor

burun akıntısını nasıl anlayabilirim ?

Ceresinin üstünde bi ıslaklık olur. Hapşırırken su gelir. Sürekli ceresini kaşır ayağıyla. Ya da ceresini bi yerlere sürtmeye çalışır

Bunlardan hiçbiri yok şükürler olsun. Bugün 16:30 gibi eve geldim o zamandan beri de hiç hapşırmadı. Yemesi içmesi de yerinde. Basit 2 hapşırıktı sanırım

Bana kalırsa da vitamin kullanma. Ben suluğuna 15 20 damla portakal suyu damlatıyorum mis gibi doğal c vitamini :) ayrıca kuşunu daha yeni aldığın için durgunluk vs. elbet olacak. Ama gözlemle tabi burun akıntısı falan da varsa. Kekik çayı ve elma sirkesi koyarsın suluğuna. Ben burun akıntısı hapşırığı olunca öyle yapıyorum hemen iyileşiyor. Ekli dosyayı görüntüle 9925bir banyo sonrası :)

Kuşların vitaminlerinin başında B vitamini gelir Bazı vitaminleri istenilen dozda kuşlar alamaz,portakal suyu faydalıdır ama Folik asit içerir bu yüzden limon gibi tadı keskindir, elbette kuş C vitamini almalı fakat gerektiği şekilde almalı mesela karbonhidrat ihtiyacı için makarna yedirilmesi nasıl olmazsa bunuda ben şahsen tavsiye etmiyorum olmuyor mu oluyor onlarca insan var şekerli çayından kuş gelip içiyor diye onada veriyorlar

Tavsiyem kaliteli vitaminler kullanın onlara özel komplex vitaminler var.SERA Vitamin plus V bunlardan biri ve değerli olanıdır öneririm.

Geri