Muhabbet Kuşum Boynunu İleri Geri yapıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mrcyzc05
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba ,kuşun durumu nedir? Maalesef anlattıklarınızı benim kuşumda yaşadı ve kurtaramadık, umarım sizinki iyileşmiştir, diğer kuşumda da benzer sorunlar başladı, açıkçası korkuyorum aynı şeyleri yaşamasından,çok üzücü ve kötü bir tecrübeydi:confused:

Merhaba ,kuşun durumu nedir? Maalesef anlattıklarınızı benim kuşumda yaşadı ve kurtaramadık, umarım sizinki iyileşmiştir, diğer kuşumda da benzer sorunlar başladı, açıkçası korkuyorum aynı şeyleri yaşamasından,çok üzücü ve kötü bir tecrübeydi:confused:
Maalesef kaybettik

Sizlere tavsiyem arkadaşlar kafesini düzenli temizleyin ilaçla uğraşmanıza minik canlarinizi kaybetmenize gerek kalmaz

Ben de temizliyorum ,hatta kuşum ölünce suluklarını ,yemliklerini çamaşır suyuna bile koydum,hatta cereyanda kalmamarı için de elimden geleni yapıyorum ama neyden kaynaklandığını anlamadım. Herşeyi de yiyor aslında ,eşi ölünce biraz durgunlaştı,yeni eş aldık,şimdi o hastalandı, anlayan biri yardımcı olacak,ilaç tedavisine başlayacağız, sizin kesin iyi eder dediğiniz bir ilaç varsa paylaşmanızı rica ederim.Çünkü diğerinin o nefes alamadığı zamanları hatırlayınca çok üzülüyorum,aynı şeyleri şimdikinin yaşamasını istemiyorum

Geri