Muhabbet kuşum ayağı ile poposunu kaşıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan brcsr55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İçerik bilgilerinin resmini çekip atar mısınız. Nette içeriğine ulaşamadım. Neden bu ürünü tercih ettiniz ki ? Nasıl veriyorsunuz. Anladığım kadarıyla krem formunda birşey. Ne sıklıkta ne oranda veriyorsunuz ?
Şuan evde değilim eve gidince çekip atarım ama veteriner verdi bize bunu çok sık vermiyorum hatta yaz başından beridir vermiyorum hiç içmiyor çünkü

Hocam ürünün evde olması o ürünü kullanıyorum demeniz için yeterli değil. Madem içmiyor. o zaman smart vitaplus alın 50 gr lık poşeti yetecektir en az 6 ay. Kullanın. İçeriği geniş bir vitamindir.

Hocam ürünün evde olması o ürünü kullanıyorum demeniz için yeterli değil. Madem içmiyor. o zaman smart vitaplus alın 50 gr lık poşeti yetecektir en az 6 ay. Kullanın. İçeriği geniş bir vitamindir.
Devamlı kullanıyorum demedim zaten size. suyuna koyuyorum ama su içmeyi bırakıyor bu sefer o yüzden vermiyorum zaten. bu önerdiğinizi deneyeceğim teşekkür ederim.

Aslında sormamın sebebi rahatsızlığı vitamin eksikliğinden olabilir mi diye. ? Sizi eleştirmek için yazmadım. Yanlış anladınız galiba.

Veteriner 5 günlük kullanmamız için ilaç verdi şuan onu kullanıyorum suyuna. Bir de banyo yapmıyor ya poposunda dışkı kalıntıları gördüm. Kendine dokundurmadığı için de elime alıp temizleyemiyorum. Spreyleme yöntemi de işe yaramadı şişeyi elimde görünce kaçıyor hemen. Başka bir yöntem var mı yardımcı olursanız sevinirim
Kuşunuzun ilaki bir şeylere zaafı vardır örnek veriyorum benimkinin bir topu var ona dayanamıyor suyun içine atıyorum kendi gelip giriyor.Suyun içine ayna koyabilirsiniz ,oyuncaklarını veya sevdiği yeşilliklerden atabilirsiniz.Bazi kuşlar akan su seviyor yukardan suyu yavaşça bir kabın icine akıtarak suya gelip girmesini bekliyebilirsiniz bu biraz sabır istiyor çünkü kuşu zorla getirmeye kalkarsanız gelmeyecektir kendi isteğiyle gelmesini beklemelisiniz.

Kuşunuzda parazit de olabilir bu arada. Veterinere ense damlası yaptırabilirsiniz. Kanatlı uzmanı olması şartıyla. Ayrıca kuşunuz dışkıları da temizlemeye çalışıyor olabilir.

Geri