Muhabbet kuşum 1 aydır iyileşmedi

Vitamin ve probiyotik ten sonra triflucan şurup temin etmeye çalış. Eğer bulamazsan mikostatin şurup kullan. İkisinden birinide kullansan da olur. 5 gün boyunca kullan. Tam dolu suluğa 5,6 damla ekle. İlaçlı su hergün değiştirilecek. Kafeste kalamar kemiği, kum, gaga taşı, mineral blok varsa kafesten çıkarın. Gelişmeleri yazarsınız. :)
Tamamdır hocam çok tesekur ederim insallah güzel gelişmeler yazacagim:)

Mikostatin vermeyin hayvan için resmen zehir , artık kasap diye nitelendirilebilecek , kanatliları denek olarak kullanabilen kanatlidan anlamayan hekimler bile tavsiye etmiyor. triflucan yerine de kapsül formunda olan zolax gibi varyantlari tavsiye ederim şahsen
Ilk başta fungizone flakon aramistim tüm veterenerlere baktim bulamadim sonra eczanelerden trifuluacnaa baktim onu da bulamadim son care mikostatin bulabildim hocam.Zonaxı da temin etmeye calisırım yeter ki iyileşsin kus.Cevabiniz icin tesekur ederim

Ilk başta fungizone flakon aramistim tüm veterenerlere baktim bulamadim sonra eczanelerden trifuluacnaa baktim onu da bulamadim son care mikostatin bulabildim hocam.Zonaxı da temin etmeye calisırım yeter ki iyileşsin kus.Cevabiniz icin tesekur ederim
Zolax , trifulucan ile aynı içeriğe sahip , etkileri aynı. Şurup formu ilaçlardan şahsen uzak durulması gerektiği düşüncesindeyim care yoksa ayri... ben ortalama bir ilçede çok rahat şekilde buluyorum

Hocam mikostatin kullandım 5 gün boyunca .Kuşun ağiz kokusundan eser kalmadi.Sulu dıskilar da bitti çok sükur.Ve eski nesesi yerine geldi kusun;ötüyor,kabarmıyor.Şimdi vitamin,probiyotik vs.ne gibi takviye yapmaliyim

Hocam mikostatin kullandım 5 gün boyunca .Kuşun ağiz kokusundan eser kalmadi.Sulu dıskilar da bitti çok sükur.Ve eski nesesi yerine geldi kusun;ötüyor,kabarmıyor.Şimdi vitamin,probiyotik vs.ne gibi takviye yapmaliyim
Çok sevindim çok şükür iyileşmiş. 3 gün probiyotik 3 gün vitamin takviyesi yapın.

Geri