Muhabbet kuşum çok hasta

Şuan kaç gram yavrucak .ilaçlar onu uykulu durgun yapıyordur.Şırınga ile yumurta maması verdiniz mi
Kaç gram olduğunu bilmiyorum veterinerimizin verdiği serumu ve birazcık bebek maması verdik ama çok zorlanıyoruz verirken şu an sadece boğazından 1 damla da olsa o serumun gitmesinin derdindeyiz

Kaç gram olduğunu bilmiyorum veterinerimizin verdiği serumu ve birazcık bebek maması verdik ama çok zorlanıyoruz verirken şu an sadece boğazından 1 damla da olsa o serumun gitmesinin derdindeyiz
Bebek maması zararlı onun yerine haşlanmış yumurtanın sarısını muhallebi kıvamına getirip verebilirsiniz.Dal darıda mümkün.

Ne diceğimi bilemiyorum. Zaten kalp atışları bir insana göre fazla elinize almanız beslemeniz serum vermeniz Allah ikinizinde yardımcı olsun .Bebek maması kuşlar için uygun değil

Bebek maması zararlı onun yerine haşlanmış yumurtanın sarısını muhallebi kıvamına getirip verebilirsiniz.Dal darıda mümkün.
Teşekkür ederim yarın deneyeceğim

Teşekkür ederim yarın deneyeceğim
Eğer bakteriyel bir sıkıntı yoksa aspurda verebilirsiniz belirli miktarda.

Geri