Muhabbet kuşu

Belki uzaktan tutuyorsanız gelmiyordu önce gösterin elinizde yem olduğunu elinizi açık tutun kapalı avuç yapmayın sonra elinizi sizle beraber yavaş yavaş uzaklaştırın bakalım size uçuyor mu benimkinde baya işe yaramıştı :rolleyes:
Peki tesekkur ederim yardimci olduğunuz icin:)

• Beğen
Tepkiler: cey
Rica ederimm ne demek ben her zaman burdayım ;) ha aklıma şey geldi ayakta durmayın mesela yemi gösterin eliniz açık sonra geri geri gidin oturun öyle eliniz havada bekleyin sabırlı olun bence bi süreden sonra gelir benimki bu eğitim sayesinde parmağımı bile kaldırsam gelip konuyor inşallah sizinki de alışacak kuşkum yok sabır ve ilgi... :p;)

Belki uzaktan tutuyorsanız gelmiyordu önce gösterin elinizde yem olduğunu elinizi açık tutun kapalı avuç yapmayın sonra elinizi sizle beraber yavaş yavaş uzaklaştırın bakalım size uçuyor mu benimkinde baya işe yaramıştı :rolleyes:[/
Rica ederimm ne demek ben her zaman burdayım ;) ha aklıma şey geldi ayakta durmayın mesela yemi gösterin eliniz açık sonra geri geri gidin oturun öyle eliniz havada bekleyin sabırlı olun bence bi süreden sonra gelir benimki bu eğitim sayesinde parmağımı bile kaldırsam gelip konuyor inşallah sizinki de alışacak kuşkum yok sabır ve ilgi... :p;)
haklisiniz sabirli olmak gerekiyor gercekten deniycem simdi soylediginiz seyi insallah ise yarar :)
QUOTE]

Geri