Muhabbet kuşu Yağlanma

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan atesss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yemdeki renkli ekmekleri ayıklayın kuşa vermeyiniz, yem bitince kapalı paket yeme geçersiniz Gardenmix pembe şerit yada versele laga kullanabilirsiniz.

Yemle ilgili değil.
Dışkıları normal görünüyor şuan yada daha yapmadı birikip bir anda yapabilir mi büyük yapmasının sebebi belki budur

Kuşta koksidiyoz mevcut. Koksidiyoz tedavisine başlayın, veterinerden suplamezatine alıp tam dolu suluğa 6-7 damla kullanın, suyu günlük tazaleyip 5 gün devam edin dışkı tamamı ile düzelirse ilacı kesin, henüz tam düzelmez ise 7 güne tamamlayın ardından 3 gün probiyotik takviyesi yapın.
tamamdır yarın alacağım fiyat hakkında bilginiz var mı internetten bulamadım ve diğer kuşta aynı suluktan içse problem olur mu

Fiyatının 45 tl olması lazım, internette satılmıyor veterinerlerde bulabilirsiniz. Kuşları ayırmanız sağlıklı olur.
Çok soru sordum kb. son bir sorum daha var kendi kendine düzelme olur mu ? Suyuna 2 gündür sirke katıyorum yararlı dediler

Kuşta koksidiyoz mevcut. Koksidiyoz tedavisine başlayın, veterinerden suplamezatine alıp tam dolu suluğa 6-7 damla kullanın, suyu günlük tazaleyip 5 gün devam edin dışkı tamamı ile düzelirse ilacı kesin, henüz tam düzelmez ise 7 güne tamamlayın ardından 3 gün probiyotik takviyesi yapın.
Teknomezathine aldım aynısı dediler tek markası farklıymış ondan yokmuş

Geri