Muhabbet kuşu viyik viyik ve kıt kıt sesi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Genji
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Rica ederim, durumunu yazarsınız bakarız.
Değerli üstadım, bugün 5. Gün belirttiğiniz şekilde levadoks uyguladım durum da iyi yönde yada kötü yönde belirgin bir değişiklik gözükmüyor. Nefes alışveriş ve kit kit sesi devam etmekte kuyruk titremesi kit kit sese senkronize olarak az bazen orta kivamda devam ediyor henüz ötmeye başlamadı sanırım ses kısıklığı da devam ediyor bazen yarim yamalak sesler cikartiyor. Aynı şekilde hareketlilik ve beslenmesi iyi. 7 güne tamamlayalim mi tedaviyi nasil uygun görürsünüz teşekkür eder saygilar sunarim

Değerli üstadım, bugün 5. Gün belirttiğiniz şekilde levadoks uyguladım durum da iyi yönde yada kötü yönde belirgin bir değişiklik gözükmüyor. Nefes alışveriş ve kit kit sesi devam etmekte kuyruk titremesi kit kit sese senkronize olarak az bazen orta kivamda devam ediyor henüz ötmeye başlamadı sanırım ses kısıklığı da devam ediyor bazen yarim yamalak sesler cikartiyor. Aynı şekilde hareketlilik ve beslenmesi iyi. 7 güne tamamlayalim mi tedaviyi nasil uygun görürsünüz teşekkür eder saygilar sunarim
7 güne tamamlayın azaldığı kadar azalsın sıklığı artar ise başka bir ilaç öneririz.

7 güne tamamlayın azaldığı kadar azalsın sıklığı artar ise başka bir ilaç öneririz.
Hocam bugün 7. Günü tamamladik. Durum kötü görünmüyor nefes ve kit kit sesinde duzelme var pek su icmiyor 9 güne tamamlayalim mi yoksa boyle birakalim mi birde probiotik almıştım onu nasıl vermemi onerirsiniz her ihtimale karşı hem probiyotik hemde vitamin aldım suan için ses kısıklığı sürüyor gibi yani ses cikartmakta zorlaniyor ki genelde cikartamiyor hafif kuyruk titremesi var onun dışında sıradışı birsey gözükmüyor tekrardan teşekkür ederim saygılar sunarım

Hocam bugün 7. Günü tamamladik. Durum kötü görünmüyor nefes ve kit kit sesinde duzelme var pek su icmiyor 9 güne tamamlayalim mi yoksa boyle birakalim mi birde probiotik almıştım onu nasıl vermemi onerirsiniz her ihtimale karşı hem probiyotik hemde vitamin aldım suan için ses kısıklığı sürüyor gibi yani ses cikartmakta zorlaniyor ki genelde cikartamiyor hafif kuyruk titremesi var onun dışında sıradışı birsey gözükmüyor tekrardan teşekkür ederim saygılar sunarım
Takipteyim konuyu aynı şikayetler benimkindede mevcut nadirde olsa yem yerken viyik viyik sesi ve uyurken ara sıra kıt kıt ve kuyruk sallama.video atmak için yakalayamadım bi türlü ama konuyu takipteyim inş şifasını bulur. Ben çok izlemlediğimde axtım kullanıyorum suluğa ilaç hiç vermedim. Birde canımı sıkan boynunu yukarı doğru uzatır gibi yaptığını görüyorum ara sıra. Sonrasında kuma yöneliyor hatta.

Yeterlidir, elinizde ivermektin etken maddesine sahip ürün var mı ? ( Vilmectin, blotec, bitason)

Elimdeki tek ürün probiacti-bird diye bir probiotik birde avilin vitaminim var üstadım

Ekli dosyalar

• IMG_20210105_164042.jpg
    IMG_20210105_164042.jpg
    491.9 KB · Görüntüleme: 4
Yeterlidir, elinizde ivermektin etken maddesine sahip ürün var mı ? ( Vilmectin, blotec, bitason)
Ama tedarik etmeye çalışırım bu kursak mantarı filan denen sıkıntı olabilirmi dersiniz teşhis olarak oda kafama takıldı

Hava kesesi paraziti olma ihtimaline karşı ivermektin içeren ense damlası kullanmanızı öneririm. Bitason yada vilmectin bulabilirseniz kuşun ense kısmına 1 damla uygulayınız alırsanız yazın uygulamasını anlatırım.
Tamamdır üstadım tekrar tekrar teşekkür ederim

Geri