Muhabbet kuşu hakkında 0 bilgim var

2 haftada bir probiyotik ne yaa. Neden 2 haftada bir ? Durun ben cevaplayayım ''Hayvana ağır gelmesin diye''

He hocam vallaha bir şey yapmıyorum sadece tüyde diye her hafta pazartesi perşembe bt amin forte veriyorum. İki haftada bir gervit, iki haftada bir de probiyotik zaten çok meyve sebze yiyen bir kuş değil hocam salatalık, elma, havuç yiyor. Dal darı bile çok vermem
Tahmin etmiştim stresin kaynağının siz olduğunuzu 🤣

Hahahahha hocam Allah hep güldürsün inşallah o zaman gönül rahatlığıyla vereyim oğluma 😂
Amin sizi de. Anason yağı içeren bir ürün de kullanabilirsiniz hem strese iyi gelir hem sindirimine fayda sağlar. Ben probiyotik, probiyotik diye yırtınıyorum. Siz 2 haftada bir veriyorsunuz... Çok kızarım bakın. Siz probiyotik değil de dal darı vermeye devam edin. 😂

Amin sizi de. Anason yağı içeren bir ürün de kullanabilirsiniz hem strese iyi gelir hem sindirimine fayda sağlar. Ben probiyotik, probiyotik diye yırtınıyorum. Siz 2 haftada bir veriyorsunuz... Çok kızarım bakın. Siz probiyotik değil de dal darı vermeye devam edin. 😂
Yok hocam daldarı kilo alsın diye az veriyorum 😂 İyi o zaman rahatça vereyim valla delirtti beni bugün 😂

Ama önünde 1.5 saat falan kalmayacak tam gün kalacak tamam mı ? Kokusu fayda sağlamıyor onlara içmeleri gerek 😂

Bu arada kabak çekirdeği yerine soğuk sıkım kabak çekirdeği yağı kullanılabilir. İnsanlarda da oldukça etkili olduğu söyleniyor yağı için. Ben denemedim kuşlarda o sebeple bilemeyeceğim etkisini fakat sindirimi zor bir çerez, yağı daha sağlıklı olabilir. Tartışılır...

Bu arada kabak çekirdeği yerine soğuk sıkım kabak çekirdeği yağı kullanılabilir. İnsanlarda da oldukça etkili olduğu söyleniyor yağı için. Ben denemedim kuşlarda o sebeple bilemeyeceğim etkisini fakat sindirimi zor bir çerez, yağı daha sağlıklı olabilir. Tartışılır...
Eğer amaç iç parazit tedavisiyse yağı daha mantıklı tabi

Tamamdır teşekkür ederim ☺

Ben Röhnfried usnegano veriyorum suyuna katılıyor.
Kekik yağı antibakteriyel, antiviral,antimikromiyal,antifungal ve antiparazit etkiye sahip.
Fakat her kekik yağı verilmemeli,kanatlılar için üretilmiş kekik yağı verilmeli ve ölçüsü de önemli.
Dış yüzeyde de mantar oluşmaması için tedbir olarak hem de bakım olarak gaga ve ayaklarına pamuk yardımı ile sürebilirsiniz ayrıca.

Son düzenleme:
Geri