Muhabbet kuşu epilepsi (sara) krizi geçiriyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan 3500035
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maalesef iyi değil avi ile başlayanlar kaliteli değil röhnfried bt amin forte kullana bilirsiniz çok kaliteli n11 den bölünmüş olarak ala bilir siniz
N11 de göremedim, trendyol dan sipariş verdim umarim geç olmadan ulaşır. Ne yapacağımı şaşırdım, bir yandan da veterinerin verdiği ilacı veriyorum ama değişiklik olmuyor

rica ederim, inşallah atlatır kuşunuz. yine de imkanınız varsa kuşlardan anlayan bir hekime gösterseniz çok iyi olacaktır. hastalık sebebini bilmiyoruz sonuçta :/
Veteriner hekime götürdüm, kuşları da muayene eden bir yere. Epilepsi krizi geçirdiğini söyledi, ilac verdi

Tünele çıkmaya çalıştı bugün ama başaramadı genelde yerde duruyor. Krizlerin belli bir sıklığı ya da zamanı yok, bir anda olup 2 3 dk sürüyor
Tel koyun bence dısklılra
Teşekkür ederim, ballı krekeri çok seviyor normal yemi yemek istemiyor en azından aç kalmasın diye verdim
Dal dari verin cok guzeel seviyolar benim kuslar ama kafesin tabının ızgarası yokmu

Tünele çıkmaya çalıştı bugün ama başaramadı genelde yerde duruyor. Krizlerin belli bir sıklığı ya da zamanı yok, bir anda olup 2 3 dk sürüyor
Aslında tünekleri çıkarmanız daha iyi olmaz mı kriz olacakken tünekte olması zarar görmesine sebep olabilir

Geri