Muhabbet kuşu agız açma kapama sorunu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan flamtr34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Camın hemen yanında kuş hocam sogukda gelmiş olabilir
Kuşunuzu hava akımı gelmeyecek bir yere alın kesinlikle hava akımı gelmesin. O nedenle usutmus olabilir. En son ne zaman atemfrei verdiniz? Gervit w haftada bir kere verilmeli ve atemfrei ile arada en az bir gün olmalı.

Kuşunuzu hava akımı gelmeyecek bir yere alın kesinlikle hava akımı gelmesin. O nedenle usutmus olabilir. En son ne zaman atemfrei verdiniz? Gervit w haftada bir kere verilmeli ve atemfrei ile arada en az bir gün olmalı.
Çarşamba günü vermiştim atemfrei aldığım yer haftada 3 gün ver diyince 3 gün verdim o yüzden

Şırınganın ölçegi silindi hocam 0.5 ml nasıl verebilirim acaba

Hocam kafes cama ters tarafında oraya rüzgar geleceğini sanmıyorum ama size resim atım

Bugün gervit w verebilirsiniz 🙂
Çok tşkr ederim gervit w vereyim hocam iyot eksikliği yoktur dimi kuşda hocam kaç gündür sesi geçmedi ve kekik suyunu sulugunami koycam yoksa spreyle yuzune dogrumu sıkck onu anlamadım :).

Son düzenleme:
Ağız açma genel olarak solunum sıkıntısından olur hangi antibiyotiği verdi

Ağız açma genel olarak solunum sıkıntısından olur hangi antibiyotiği verdi
Şırıngayla verdikleri için ismini bilmiyorum ilaç olarakda sindirim sistemi için ilaç yazdı 3 damla doktorun verdi ilaç damlatılcak dedi 4 damla sindirim sistemi ilacı damlatılcak demişti

Geri