Merhaba yeni aldığım muahbbet kuşu kabarık kafesinde

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Rıza
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben olaya o şekilde bakıyorum. Cazgır bir kuş olsa değişin derdim. Ama hasta olma ihtimali olan kuşu vermeyin. Ki sadece ihtimal. Belkide 3 gün sonra canavar gibi olacak.

Ben olaya o şekilde bakıyorum. Cazgır bir kuş olsa değişin derdim. Ama hasta olma ihtimali olan kuşu vermeyin. Ki sadece ihtimal. Belkide 3 gün sonra canavar gibi olacak. Bu arada sağlıklı bir kuş olsa da dediğim takviyeleri almalısınız. Tedavi önermedim ben.

Abi bende çok cazgır vardı bu gün değiştim bu kuşu verdi petsop eve geldim kabarmış forrumlarda hep hasta olarak yazıyodu burya yazdım sağolsunlar ilgilendiler şimdi ne yapacağımı bilmiyorum

Ben olaya o şekilde bakıyorum. Cazgır bir kuş olsa değişin derdim. Ama hasta olma ihtimali olan kuşu vermeyin. Ki sadece ihtimal. Belkide 3 gün sonra canavar gibi olacak. Bu arada sağlıklı bir kuş olsa da dediğim takviyeleri almalısınız. Tedavi önermedim ben.
Ozaman tedaviyi nasıl yapıcam

Tamam selçuk abi ben yine rahatsız ederim seni çok sağol

Yorumlara katılıyorum, tedavisini güzelce yapın. Hem kuş hastaysa geri vermek benim değer yargılarıma göre yanlış, sizinkini bilemem ama ben bu canlara ufak da olsa iyiliğin dokunmasını insanlık görevi diye düşünüyorum. İyileştiğinde mutlu haberlerini bekliyoruz :)

Merhabalar çarşaba günü aldığım kuşu hala kendine gelmedi evin içinde uçuyor daldarısı yiyor pet shopdan ilaçda aldım gakat suyunu içtiğini görmüyorum ve çok sulu dışkı veriyor ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• 062D494A-2D74-48A3-94A6-82723E9602E8.jpeg
    062D494A-2D74-48A3-94A6-82723E9602E8.jpeg
    2.6 MB · Görüntüleme: 12
çok sağolun beklemesinde sorun yok sadece hastaysa geri vereceğim ama çok sevdim hasta olmamasını umuyorum sadece kabarıklık bi tepkimi yoksa hastalıkmı demek istiyorum
Benim kuşumda ilk günlerde ne ötüyordu ne yem yiyordu zamanla alışacaktır size siz ara ara gidin sessiz şekilde onunla konuşun ve 3 gün kafesde dursun alışsın iyice

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim kuşumda ilk günlerde ne ötüyordu ne yem yiyordu zamanla alışacaktır size siz ara ara gidin sessiz şekilde onunla konuşun ve 3 gün kafesde dursun alışsın iyice

Benimki tam tersine çok alışkın elime geliyorum elimden yem yiyor ama yanlız rv de muhabbet kuşlı bir reklam çıktı nasıl ötüyor acba problem yanlızlıkmı

Benimki tam tersine çok alışkın elime geliyorum elimden yem yiyor ama yanlız rv de muhabbet kuşlı bir reklam çıktı nasıl ötüyor acba problem yanlızlıkmı
İlk geldiğinde benimkide uysaldi elime omzuma çabuk alıştı ama ilgi istiyordu size tam olarak alışınca herşey yoluna girer merak etmeyin

Aspur verebilirsiniz veya patates haşlayıp da (tuz olmayacak şekilde)

Geri