Megabakter giardia ve yağlanma

Kafesteki dışkılar fena değil. Dışarıdakilerin kıvamı iyi değil ama ilacın etkisi de olabilir. Gözlemlemeye devam et gelişmeleride yaz mutlaka...
Kafestekiler ilaçtan sonra her an her dakika takipteyim Pelet yemede alıştırdım sonunda biraz zor oldu ama bütün evi pislettik :) yerlere sehpalara serpeledik alıştı bir iki güne pankreas İçin yağ çok az almalı protein çok almalıymış

Kafestekiler ilaçtan sonra her an her dakika takipteyim Pelet yemede alıştırdım sonunda biraz zor oldu ama bütün evi pislettik :) yerlere sehpalara serpeledik alıştı bir iki güne pankreas İçin yağ çok az almalı protein çok almalıymış

Bu pelet yemler benim içime bir türlü sinmiyor. İçeriğinin ne olduğu belli değil, tazemi bayatmı belli değil. Avustralya'da muhabbet kuşları doğada tohumlarla, otlarla, yeşilliklerle ve ağaç kurtlarıyla falan besleniyorlar. Yani biz kuşları normal yemle (darılar, tohumlar vs.) ve yeşilliklerle (nane, roka vb.) vede protein ihtiyacı için de yumurta beyazıyla beslesek daha iyi benim düşüncem ;) Beslenme de püf nokta bu saydıklarımın taze olması önemli sadece. Peletle meletle kuş beslenmez bence :) Yinede herkesin düşüncesine sayım var, herkese doğru gelen neyse o şekilde beslesin...

Geri