M.kuşum cama ve avizeye kafayı taktı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan atcmrd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çözümünü bulmaya başladım galiba 😄 dışarıda 1 saate yakın istediği yerlerde takıldıktan sonra acıkıyor haliyle kafese de girmek istemediği için elimle yem götürünce elime konup yiyor uzun süre ve nereye götürsem o zaman geliyor 😄 böyle alışır diye umuyorum 😄

Bence siz uçtuğu için Şükür edin Allah'a benimki yıllardır uçamıyor uçmasına hasret kaldım :( Ne güzel salonda salıyordum her odayı gezip genede yer beğenmeyip omuzuma gelip beni öpüyordu şimdiyse çıkartıyorum sadece etrafı izliyor ve bana kur yapıyor :(

Bence siz uçtuğu için Şükür edin Allah'a benimki yıllardır uçamıyor uçmasına hasret kaldım :( Ne güzel salonda salıyordum her odayı gezip genede yer beğenmeyip omuzuma gelip beni öpüyordu şimdiyse çıkartıyorum sadece etrafı izliyor ve bana kur yapıyor :(
Tabiki her şeyden önce sağlıklı olmasını istiyorum. Çok üzüldüm gerçekten hiç kıyamıyorum bebek gibiler. Neden oldu acaba bir yere mi çarptı?

Tabiki her şeyden önce sağlıklı olmasını istiyorum. Çok üzüldüm gerçekten hiç kıyamıyorum bebek gibiler. Neden oldu acaba bir yere mi çarptı?
Yok kuyruğu döküldü bu aralar 4-5 cm oldu kuyruk tüyleri çıkmaya başladı B vitamini verince.

Geri