Kuşumun tırnaklarını kesmiyorum problem olur mu ?

Bakın simdi
PAZERTESI SALI suyuna 2 damla vitamin Carsamba temiz su Persembe 3 damla limon cuma temiz su cumartesi 2 damla vitamin pazar temiz su yapın parazit spreyini haftada 1 defa kanat alti gobde ve sirt olmak uzere sıkın kolay gelsin;)

Teşekkürler , parazit spreyi sıkmak için kanat altından ziyade sadece göbek uygun olur mu ? Yanlışlıkla hayvanın gözüne gelir diye korkuyorum.

Bir de Petshop sahibi vitamin için 250 ml ver dedi.

Kanat alti sıcak oldugu icin bakteri uremeye musaitdir tutup sıkmanızı oneriyorum kaldirin kanadini hafiften ve 1 kere aıkın gobegede 1 lere sikin sonra sirta bir kere

Yarım karis mesafeyi gecmesin cok yakindanda sikmayin serce parmak mesafesinde olmali

Erkek yerli, disi sanki ingiliz kirigi gibi. Yani disi daha buyuk duruyor. İmkansiz degil es tutma icin ama erkek ne kadar buyuk ve baskin o kadar daha iyi gorusundeyim.

Ayrica tirnaklarini kendileri halledebiliyorlar ve arkadasin da dedigii gibi muazzam uzama varsa( tele ortuge takilip tunekte durmasina sorun teskil edecek kadar) damara dikkat edecek sekilde kisaltabilirsiniz.

Ayrica tirnaklarini kendileri halledebiliyorlar ve arkadasin da dedigii gibi muazzam uzama varsa( tele ortuge takilip tunekte durmasina sorun teskil edecek kadar) damara dikkat edecek sekilde kisaltabilirsiniz.

Kafesteki tüle bazen takılıyor.

Boyut önemli değil. Erkeğin sağlıklı ve enerjik olması önemlidir dişi için. Keşke erkeği 15 20 gün ayrı kafeste tutup ortamı benimsedikten sonra dişiyi yanına atsaydınız. Şuan dişi baskın gelecek erkeğe.
Bir yerde erkeğin dişiye göre iri olmasının erkeğin dişinin sırtındayken dişinin erkeği taşıyamayıp çiftleşmede sorun oluşturabileceğini okumuştum . Ama dişi daha iri olursa erkek üstüne daha rahat çıkabiliyormuş mantiken . Ama baskınlık konusunda erkeğin iri olması daha iyi zannedersem .

Bir yerde erkeğin dişiye göre iri olmasının erkeğin dişinin sırtındayken dişinin erkeği taşıyamayıp çiftleşmede sorun oluşturabileceğini okumuştum . Ama dişi daha iri olursa erkek üstüne daha rahat çıkabiliyormuş mantiken . Ama baskınlık konusunda erkeğin iri olması daha iyi zannedersem .

Yarın ilk defa benim gözetimim altında olmayacaklar. İnşallah dişi zarar vermez. Dişi öpmek istiyor , erkek bazen tepki gösteriyor. Şuan aynı tünekte uyuyorlar.

Bugün odaya alışsın diye 5-10 dakikalığına yeni gelen erkek ile dişi kuşumu saldım , beraber uçtular , aynı yere kondular , öpüştüler ama bazen de kızmalar oldu. Ardından kafese yeni gelen erkek kuşu sokamayınca avucuma alıp koydum , sizce bir sorun oluşturmuş mudur ?

Bu da şehir efsanesi. Muhabbetlerin tüylerini yolun hepsi küçük farklarla aynı boyuttadır. Onları irileştiren asıl unsur tüylerinin uzunluğudur. Tüy de çok ağırlaştırmaz. Dolayısıyla erkeğin veya dişinin boyutu önemli değil.

Bu da şehir efsanesi. Muhabbetlerin tüylerini yolun hepsi küçük farklarla aynı boyuttadır. Onları irileştiren asıl unsur tüylerinin uzunluğudur. Tüy de çok ağırlaştırmaz. Dolayısıyla erkeğin veya dişinin boyutu önemli değil.
Aslında ben şişman değilim tüylerim kabarık gösteriyor dedikleri bu olsa gerek :D

Yarın ilk defa benim gözetimim altında olmayacaklar. İnşallah dişi zarar vermez. Dişi öpmek istiyor , erkek bazen tepki gösteriyor. Şuan aynı tünekte uyuyorlar.

Bugün odaya alışsın diye 5-10 dakikalığına yeni gelen erkek ile dişi kuşumu saldım , beraber uçtular , aynı yere kondular , öpüştüler ama bazen de kızmalar oldu. Ardından kafese yeni gelen erkek kuşu sokamayınca avucuma alıp koydum , sizce bir sorun oluşturmuş mudur ?
Sıkıntı olmaz bence .

Geri