Kuşumun tüyleri çıkmıyor ve gelişmiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mircik12
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 40 önce aldığım muhabbet kuşumun tüyleri ilk aldığım günkü gibi ve kuş gelişmiyor. ben alırken 1 aylıktı kuş.
Malesef kus french molt yani fransız tuy hastası tüyleri çıkmaz ve ucamaz ama iyi bir bakımla yulaf nane b vitamini ve çimlendırme takviyesiyle eskiye göre bırazdaha toparlayabılır ama zor çünkü sizin kusunuz ileride derecede tuy hastası bu kusu öldürmez ama yaşam kalitesini düşürür ona iyi bakın çok sevgiye ihtiyacı var
Selçuk hocamın da önerilerini uygulayarak ki ben yolmaya benzetmedım french molt gibi duruo inşallah olumlu sonuç alırsınız

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 40 önce aldığım muhabbet kuşumun tüyleri ilk aldığım günkü gibi ve kuş gelişmiyor. ben alırken 1 aylıktı kuş.
Malesef kus french molt yani fransız tuy hastası tüyleri çıkmaz ve ucamaz ama iyi bir bakımla yulaf nane b vitamini ve çimlendırme takviyesiyle eksiye göre bırazdaha toparlayabılır ama zor çünkü sizin kusunuz ileride derecede tuy hastası bu kusu öldürmez ama yaşam kalitesini düşürür ona iyi bakın çok sevgiye ihtiyacı var

Geri