Kuşumun kafesinde cisim

Bazen olmayabiliyor. Siz deneyin faydası olmasa bile zararı da olmayacaktır.

Evet doğru söylemiş, vik vik sesi kalpte yetmezlikten de olabilir
Karaciğer büyük olduğu için hava keselerini de kapatmış. Bu ses bundan da kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Birkaç sebebi var sanırım. İyileşir umarım. Nefes almakta zorlanması korkutuyor.

Karaciğer büyük olduğu için hava keselerini de kapatmış. Bu ses bundan da kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Birkaç sebebi var sanırım. İyileşir umarım. Nefes almakta zorlanması korkutuyor.
Maalesef öyle umarım tez vakitte sağlığına kavuşur yavrunuz 🤲

Teşekkürler, inşallah
Size şöyle söyleyeyim, ağzından kan gelen ölür denen papağanım şu an yaşıyor. Yani Allah ömür verirse yaşıyorlar ben buna çok inanıyorum. Bu süreçte daima pozitif düşünün, elinizden geleni yaptıktan sonra gerisi takdiri ilahi 🤲

Size şöyle söyleyeyim, ağzından kan gelen ölür denen papağanım şu an yaşıyor. Yani Allah ömür verirse yaşıyorlar ben buna çok inanıyorum. Bu süreçte daima pozitif düşünün, elinizden geleni yaptıktan sonra gerisi takdiri ilahi 🤲
Evet kesinlikle öyle. Ama ister istemez nefes alamadığını görünce üzülüyor insan. 40 gün gibi bir süre ilaç tedavisi görmesine fazla etki görmemesi de tedirgin etti doğal olarak. İnşallah iyi olur. Belki kalp ilacı iyi gelir diye umuyorum. Teşekkür ederim 🙏🏻

Geri