Kuşumun gözündeki et parçaso

Bulunduğum yerdeki veterinerler kuşlarla ilgili pek birşey yapamıyor dediğim gibi petşopa sordum tedaviyle ilgili bişi demedi araştırma yaptım göz damlası ve terramcyn diyordu onları uygulayacağım geri alınca

Teşekkür ederim elimde fullfresh markalı suni gözyaşı var göz damlası olarak onu denesem olabilir mi veteriner bulabilirsem götüreceğim
Hangi şehirdesiniz

Vetorka, Evcilim Pet bildiğim kadarıyla iyi veterinerler. Onun dışında Uludağ Üniversitesinde tavsiye edilen bir hekim de vardı adını hatırlamıyorum şuanda .
Veterinersiz kalmayın yani Bursa büyükşehir sonuçta.
Evet ama oturduğum yerde değiller teşekkür ederim yine de kuş elimde değil geri alırsam danışırım

Arkadaşlar tüm herkese teşekkür ediyorum ilginiz için. Kuşum yeni eşine alışıyor ama eski eşini geri alırsam tedavisini sonuna kadar uygularım. Herkese yardımları için çok teşekkür ediyorum

Arkadaşlar tüm herkese teşekkür ediyorum ilginiz için. Kuşum yeni eşine alışıyor ama eski eşini geri alırsam tedavisini sonuna kadar uygularım. Herkese yardımları için çok teşekkür ediyorum
al kuş ölecek yoksa senin çocuğun engelli olursa onu bırakıp yeni çocuk mu akacaksın

Onlar bize Allahın bir emaneti allahın sessiz kulları bu yaptığınız hiç doğru bir davranış değil lütfen geri alın ve sonuna kadar iyileştirmeye çalışın burada bir arkadaş var kuşunun gagası koptu diye günlerdir elleriyle besliyor onu ölüme terk etmedi üstelik veteriner uyutalım demesine rağmen . Onlar bizim evlatlarımız gibi ah şuan bulunduğunuz il de olsaydım gelip ben alırdım elimden geldiğince onu iyileştirmeye çalışırdım yaptığınız hiç hoş değil

EŞİNE ALIŞIYOR DİYE ONU ALDIĞINIZ YERE BIRAKMAYIN HEMEN GERİ ALIN
ALIRSAM FALAN DEĞİL AL O KUŞU GERİ MESELA BUNUN GİBİ YAPTIĞIN
AL KUŞU ÖLECEK YOKSA SENİN ÇOCUĞUN HASTALIKLI OLURSA ONU BIRAKIP YENİ ÇOCUK MU ALACAKSIN KARDEŞ

Yeni aldığınız kuşla çok büyük kavgalar yoksa, yem kusma kaşıma gibi şeyler oluyorsa sıkıntı yok zamanla alışır diye düşünüyorum

al kuş ölecek yoksa senin çocuğun engelli olursa onu bırakıp yeni çocuk mu akacaksı

Linç zihniyeti iş başında..
Onlar bize Allahın bir emaneti allahın sessiz kulları bu yaptığınız hiç doğru bir davranış değil lütfen geri alın ve sonuna kadar iyileştirmeye çalışın burada bir arkadaş var kuşunun gagası koptu diye günlerdir elleriyle besliyor onu ölüme terk etmedi üstelik veteriner uyutalım demesine rağmen . Onlar bizim evlatlarımız gibi ah şuan bulunduğunuz il de olsaydım gelip ben alırdım elimden geldiğince onu iyileştirmeye çalışırdım yaptığınız hiç hoş dd

Yeni aldığınız kuşla çok büyük kavgalar yoksa, yem kusma kaşıma gibi şeyler oluyorsa sıkıntı yok zamanla alışır diye düşünüyorum
evet çok büyük kavgalar olmuyor yavaş yavaş alıştılar size anlayışınız için çok teşekkür ederim

Bu kuş muhtemelen size verildiğinde rahatsız dı ki aldığınız yer kuşu değiştirmiş, vebalini almak istememiş olabilirsiniz eş tutup birbirlerine daha çok alıştıktan sonra daha zor olurdu sizin içinde dişi kuş içinde. İnşallah verdiğiniz kusta sağlığına kavuşur. İyi günler dilerim

Bu kuş muhtemelen size verildiğinde rahatsız dı ki aldığınız yer kuşu değiştirmiş, vebalini almak istememiş olabilirsiniz eş tutup birbirlerine daha çok alıştıktan sonra daha zor olurdu sizin içinde dişi kuş içinde. İnşallah verdiğiniz kusta sağlığına kavuşur. İyi günler dilerim
Ayrıca kimse yanlış anlamasın petshop değil üreticiden almış arkadaş, burada herkes önermiyor mu petshop değil üreticiden alın diye ? Ureticide kuşunu geri kalmış tedavisi konusunda da bu arkadaştan daha bilgilidir ve ilgilenir diye düşünüyorum.

Onlar bize Allahın bir emaneti allahın sessiz kulları bu yaptığınız hiç doğru bir davranış değil lütfen geri alın ve sonuna kadar iyileştirmeye çalışın burada bir arkadaş var kuşunun gagası koptu diye günlerdir elleriyle besliyor onu ölüme terk etmedi üstelik veteriner uyutalım demesine rağmen . Onlar bizim evlatlarımız gibi ah şuan bulunduğunuz il de olsaydım gelip ben alırdım elimden geldiğince onu iyileştirmeye çalışırdım yaptığınız hiç hoş değil

Evet daha zor olacağını düşündük ve geri verdik dişi kuşum zaten bir erkeğin vefatına şahit oldu birşey olursa dayanamazdık İnşaallah sağlığına kavuşur dediğimiz gibi ve beni anladığınız için size yine teşekkür ederim iyi günler

Geri