Kuşumun doğumu başlamış olabilir mi

Eymen yiğit

Yeni Üye
Kuşumun poposu daha çok şişti ve poposu resmen tüysüzleşti. Sizce doğumj başlamış olupda benim anlamamış olmam olabilir mi daha ilk yumurtasını çıkartmadı ama sıkışmış olabilir mi?

Üstteki dişi kuşumun dışkısı alttaki ise erkek kuşuöun dışkısı dışkısındada baya büyüme var

Poposunda yumurta var evet ama halsizlik, kanatta düşkünlük var mı

Halsizlik biraz var ama kanatta düşme yok hamileliğinin 13. Günü felan ama hala ilk yumurtayı yapmadı

Kısa bir süre sonra yumurta gelir. Gün içinde salık mı uçuyor mu ?

Kuşumun poposu daha çok şişti ve poposu resmen tüysüzleşti. Sizce doğumj başlamış olupda benim anlamamış olmam olabilir mi daha ilk yumurtasını çıkartmadı ama sıkışmış olabilir mi?
Çiftleşme kaç gün önce oldu? Çifleşme sonrası 10-15 gün içinde yumurta gelebilir.

Hareketsiz ve yağlı bir kuşsa çok zorlu geçecek süreç onun için.

Çiftleşmenin olduğu tarihi net olarak bilmiyorum sadece iki hafta önce şişliği fark ettim ama o zaman bu ladar şiş değildi şuan çok şiş

Obez kuşların popo bölgelerinde de açılmalar olabilir. Kuşunuzun karın bölgesinin alt kısmı anüsünün üst kısmı arasında şişlik var mı,varsa yumuşak bir şişlik mi ve sarı renkli mi?

12-13 gündür şiş selçuk abi ben sana sormuştum sen o zmaan bana hamile demiştin ama yumurtlama süresi neden bu kadar uzadı daha ilk yumurtayı bile bırakmadı

Geri