Kuşumu iade etmeli miyim

kussevenbiri

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar. Benim bi kusum var adini seftali koymustum erkek yaşını bilmiyorum. Bizim üst komsu bi anda bana kuş isteyip istemedimi sordu bende dusunmeden istedigimi belirttim. Aldiktan sonra kusun hastalikli ve biraz sessiz yani stresli oldugunu farkettim. 2 aydır bakiyorum ve kusumun yasini bile bilmiyorum. Kuş bizde oldugundan beri cok korkuyo her türlü bakimi yapmama ragmen surekli uzgun ve bu beni cok uzuyo. Komsuma kusu neden verdiklerini sordum onlarda başka birinden aldıklarını ve yasini bilmediklerini soylediler bende kustan kurtulmak icin bana verdiklerini anladim. Ya simdi kuşumu nereye verebilirim verebilecegim kimse yok pet shop alir mi çünkü hep boyle korkup bisey yememesi beni yikiyo ptmuyo bile ne yapmam lazim acil bakar msiiniz

Kuşun fotoğrafını ve kısa bir videosunu ekleyin bi bakalım. İsterseniz ilan açıp sahiplendirebilirsiniz ama kuşa aile olmak her zaman daha iyi bir seçenektir.
Fotoğraf için hizliresim.com, video için streamable.com a yükleyip linkinş buraya atınız

Geri