Kuşumda Solunum Rahatsızlığı

Kuşun kuyruğu bir cm den fazla aşarı yukarı oynuyormu?

@yao ako hocam galiba her doğru sorum bir beğeni 🤣 anladığım kadarıyla.

kuyruğunun tam yataydan çektiğim videosu burada. başlardaki oynamanın fazla olmasının sebebi kendini düzeltiyordu😅

evet, o yüzden neo teramycin almıştım
bu kuş bornşit benden söylemesi vallaha bronşit ilk defa hastalık buldum 🤣

Nezlede olduğu gibi B ve C vitaminleri kullanmak faydalı olacaktır. Kaynatılmış keten tohumu suyu da bu bronşit tedavisinde uygulanan bir yöntemdir.

Hep bu anı beklemiştim
🤩🥳

tamamdır teşekkürler 😅 neo teramycin kullanmayı bırakıp multivitamin ekleyeceğim suyuna. En kısa zamanda da bu vitaminleri suluğuna ekleyeceğim

tamamdır teşekkürler 😅 neo teramycin kullanmayı bırakıp multivitamin ekleyeceğim suyuna. En kısa zamanda da bu vitaminleri suluğuna ekleyeceğim
bu arada kalamar kemiği mineral bloğu çıkarabilirsiniz kafesten (gaga taşıda dahl) bazı ilaçların etkisini azaltıyorlar.

Avisol A Kullanım Şekli ve Dozu:

-Hasta hayvanlarda vitamin takviyesi için:

Hasta kuşlara yüksek dozda AVİSOL Süspansiyon verilmesi çeşitli faydalar sağlar. Hastalığa mukavemeti yükselterek iyileşmeyi çabuklaştırır. Bir kuş için, orta boy bir suluğa (80-100 cc) 5 cc ilave edilir. Bir hafta süreyle her gün ilaçlı su verilir. Sonra normal doza dönülür.

Avisol A Kullanım Şekli ve Dozu:

-Hasta hayvanlarda vitamin takviyesi için:

Hasta kuşlara yüksek dozda AVİSOL Süspansiyon verilmesi çeşitli faydalar sağlar. Hastalığa mukavemeti yükselterek iyileşmeyi çabuklaştırır. Bir kuş için, orta boy bir suluğa (80-100 cc) 5 cc ilave edilir. Bir hafta süreyle her gün ilaçlı su verilir. Sonra normal doza dönülür.
Avisol kullanmayın.c vitamini için gervit w ve suya bir kaç damla portakal olabilir.(3 güne bir)

Geri