Kuşuma parol verdim.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ravza
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir muhabbet kuşum var bacağında acayip haller oluştu ..ilkin tüylerini yoldu daha sonra didikleyerek yara açtı ..şimdi o bölge genişleyerek şişti sanki su topladı ama dokununca ne sert değil nede yumusak değil ..üstelik diğer kanadının altınada çıktı şişlik😐

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-10-22-08-50-16.jpg
    Screenshot_2021-03-10-22-08-50-16.jpg
    220.4 KB · Görüntüleme: 12
Bir muhabbet kuşum var bacağında acayip haller oluştu ..ilkin tüylerini yoldu daha sonra didikleyerek yara açtı ..şimdi o bölge genişleyerek şişti sanki su topladı ama dokununca ne sert değil nede yumusak değil ..üstelik diğer kanadının altınada çıktı şişlik😐
Bit parazit olabilir kuşta, eğer sık sık kaşınıyorsa. Dışkı durumu nasıl ?

Ağrı kesiciler kan sulandırır. Kuşun ölümü yüksek ihtimal ilaca bağlı kan sulanması şeklinde gerçekleşti.
Kuşa yazık bilinçsiz bir şekilde hayatı son buldu.

Bir kuşunuz belkide yanlış ilaç kullanımından öldü..şimdi başka bir kuşunuzun hali iyi gözükmüyor..Çok afedersiniz sizin kuşlarınız nasıl bir ortamda yaşıyor ? Niyetim sizi yargılamak değil ama olan bitenler düşündürücü..

Bir kuşunuz belkide yanlış ilaç kullanımından öldü..şimdi başka bir kuşunuzun hali iyi gözükmüyor..Çok afedersiniz sizin kuşlarınız nasıl bir ortamda yaşıyor ? Niyetim sizi yargılamak değil ama olan bitenler düşündürücü..

İlacı zaten bu sarı olan kuş için koymuştum durumu iyi olmadığı için diğeeide o sudan içti ondan öldü ama sarı olan o suyu içmemişti o yüzden su an yaşıyor ve ben sarı olan kuşa iyi gelecek sanmıştım

Konu toplu linç boyutuna bürünmeden kapatılsa daha iyi olacak gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri