Kuşuma birşey oldu !

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan husaysem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şuan meden suyunu bir kenara bırakın. Şimdi suluğunu önünden alın. Yarın saat 9-10 gibi Çeyrek sulukta bir hapın 1/10’unu eriterek verin. Tedavi 5 gün olacak her gün akşam suluğu alın sabah taze su hazırlayıp verin.

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şuan meden suyunu bir kenara bırakın. Şimdi suluğunu önünden alın. Yarın saat 9-10 gibi Çeyrek sulukta bir hapın 1/10’unu eriterek verin. Tedavi 5 gün olacak her gün akşam suluğu alın sabah taze su hazırlayıp verin.

@Selçuk YÜKSEL
Hocam bu tedavinin ardından probiyotik olarak ne yapmam gerek ?

Probiyotik olarak diazyme veya başka bir marka olabilir. Erken alırsanız yedavi ederken de kullanırsınız sonrasında da...

Alıntı yaptığınız mesajımda yazmışım tedavi sırasında ve sonrasında diye. Tedavi ederken de verirsiniz yani.

30bb48867c2c3d40c10c8481bb80010f.jpg

Buda dışkısı hocam yeşil sıvı kursak mantarı belirtsi mi ? @Selçuk YÜKSEL

Yeşil dışkı birçok hastalığın belirtisi olabilir. Diğer belirtilere göre önerdim o ilacı.

Aynı halsizlik pek yok uyuyor ve uçması kaçmadı çok iyi, bıgün başladım bakalım tedaviye

Abi bunun damlasını da suluga karıştırabilir miyiz genel anlamda tüm kümede ayda 3 5 gün vererek kümesi korumak.amacli

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben o uygulamaya karşıyım. Sağlıklı kuşa ilaç vermemek gerekir. Ama 3 ayda bir uygulayanlar var.

Geri