Kuşum yumurtlayamıyor ve ölecek gibi duruyor

Biraz önce videoları izledikten sonra aynı şekilde denedim yumurta düz fakat çok damarlı ve kanlı bir biçimde idi kuşta kendini çıkması için zorlamıyordu yani vicdanım rahat etmedi bıraktım tekrar içine çekti anüsünü siz çıkartmalımıyım yumurtayı o şekilde

Biraz önce videoları izledikten sonra aynı şekilde denedim yumurta düz fakat çok damarlı ve kanlı bir biçimde idi kuşta kendini çıkması için zorlamıyordu yani vicdanım rahat etmedi bıraktım tekrar içine çekti anüsünü siz çıkartmalımıyım yumurtayı o şekilde
bence cıkar sıkısmıs gıbı kusun olumune kadar gıder sen hafıfce basdır vıdeodakı gıbı kusun ıkınmasına gore ıt vıdeoya ıyıce bak

Dün akşam saatlerinde yumurtlarmayı başardım videodaki her adımı düzgünce uyguladım ve yumurtladı sonunda. Fakat aynı halsizliği hala devam etmekte başka bir hastalık söz konusu olabilir mi sizce?

Dün akşam saatlerinde yumurtlarmayı başardım videodaki her adımı düzgünce uyguladım ve yumurtladı sonunda. Fakat aynı halsizliği hala devam etmekte başka bir hastalık söz konusu olabilir mi sizce?
holsun cok sevındım kusu bı sure gozlemleyın mama probıyotık vıtamın takvıyesı yapın bı kac gun halsızlık olabılır ustunde kolay dıl yumurta sıkısması yasamıs bır kus bı kac gun sonra duzelmezse tekrar yazarsınız yıne bılgılı olanlar yorumlıcakdır ben elımden geldınce yardımcı olmaya calısıorum :)

Geri