Kuşum yürüyemiyor, uçamıyor, ötmüyor.

ayakta duramiyor
son 4 5 saattir bisi yemedi icmedi
Beyaz dışkı ondan. Yem yiyemeyen ve de aç kalan kuşlarda dışkı beyaz hal alabiliyor. Hemen youtube dan elle besleme maması yapıp verin verebildiğiniz kadar

tunekten dustu sonra bu hale geldi aslında kus. besle diyorsaniz beslicem bu saatte

tunekten dustu sonra bu hale geldi aslında kus. besle diyorsaniz beslicem bu saatte
Tunekten düşme devam ettimi. Denge sorunu var değil mi? Elle besleme maması yapıp, çay kaşığı ile verin. Su ihtiyacını da karşılayın kuşun

Tunekten düşme devam ettimi. Denge sorunu var değil mi? Elle besleme maması yapıp, çay kaşığı ile verin. Su ihtiyacını da karşılayın kuşun
su an uyuyor galiba hareket yok nefes alip veriyor sabaha karsi beslesem olmazmi dayanamazmi yani

Siz besleyin kuşu şuan. Zaten 5-10 dk sürer. Denge sorunu var değil mi.?
aynen dengsizlik var yani ayakta duramıyor zaten kuş. bu arada 2 saat sonra beslicem hava biraz aydinlansin biraz uykusunu alsin diye umarımsorun olmaz. pek bi umidim kalmadi gerci

aynen dengsizlik var yani ayakta duramıyor zaten kuş. bu arada 2 saat sonra beslicem hava biraz aydinlansin biraz uykusunu alsin diye umarımsorun olmaz. pek bi umidim kalmadi gerci
Tamam. Yarına kadar dayanabikirsr
Tamam. Yarına kadar dayanabilirse yarın largopen 250 mg toz şurup ilacını alın. İnşallah dayanır

merhabalar, kuş sabah kustu ve kendine geldi biraz gözleri açıldı felan.
şu an yemeğini yedi suyunu içti ayakları üzerinde durabiliyor.
halsizlik ve uyuklama mevcut ve dışkısında biraz siyahlık vardı.
veterinere malesef götüremicem.
fakat çok iyi koşullar altında bakıyoruz gelişmeleri size aktarıcam.
önerisi olan varsa açığım.

merhabalar, kuş sabah kustu ve kendine geldi biraz gözleri açıldı felan.
şu an yemeğini yedi suyunu içti ayakları üzerinde durabiliyor.
halsizlik ve uyuklama mevcut ve dışkısında biraz siyahlık vardı.
veterinere malesef götüremicem.
fakat çok iyi koşullar altında bakıyoruz gelişmeleri size aktarıcam.
önerisi olan varsa açığım.
Dışkı fotoğrafı atarmısın.

Geri