Kuşum nöbet geçiriyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Elocharis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba ben aspirin vermek istemedim. Nörolojik bi problemden şüpheleniyodum üç gün arayla bi b vitamini bi multi vitamin vermeye başladım. Sorunlarımız anında kesildi. B vitamini çözdü. Kalbinde bi sıkıntı yokmuş aslında. Nörolojik bir sıkıntısı varmış son zamanlarda vitaminli suyu içmediği ve ben de vermeyi bıraktığım için durumu ağırlaşmış. Kalp konusunda da bizim veterinerimiz kalp hastalıklarının ancak özel bi cihazla bakıldığında anlaşılacağını bu cihazın da sadece istanbulda bir yerde olduğunu söyledi. Ama kalp problemi varsa bile tedavisi yokmuş. İyi gelen tek şey aspirin olur o da kanı sulandırıp dolaşımı kolaylaştırır dedi. Teşhis koysalar bile aspirin kullanmanızı isterler dedi.
Sizin kuşunuzun belirtisi neydi tam olarak? Evet bizim veterinerimizde özel cihazın bulunmadığını söyledi. İlaç önerdi ancak uzun süre kullandığı için biraz ara vermek istedik. Daha sonra başlayabiliriz ilaca.

Bu arada bt amin Forteyi haftada iki gün kullandıktan sonra iki haftada bir yine verin. Kuşlarda b vitamini depolanmıyor 🙂

B vitamininin kuşlara ne gibi etkisi var acaba, bilgilendirir misiniz? Bir de marka öneriniz varsa almak isterim.
B vitamini kuşlarda tüyler için gereklidir 🙂 Ayrıca sinir sisteminde ve bağışıklık sisteminde de güçlendirmek için çok önemli bir yere sahiptir. B vitamini eksikliği denge kaybına kadar götürebilir 🙂 Röhnfried BT amin Forte alın eğer b vitamini vermediyseniz haftada iki gün yarım suluğa 8 damla kullanın. Ondan sonra iki haftada bir yine yarım suluğa 8 damla şeklinde kullanabilirsiniz 🙂

B vitamini kuşlarda tüyler için gereklidir 🙂 Ayrıca sinir sisteminde ve bağışıklık sisteminde de güçlendirmek için çok önemli bir yere sahiptir. B vitamini eksikliği denge kaybına kadar götürebilir 🙂 Röhnfried BT amin Forte alın eğer b vitamini vermediyseniz haftada iki gün yarım suluğa 8 damla kullanın. Ondan sonra iki haftada bir yine yarım suluğa 8 damla şeklinde kullanabilirsiniz 🙂
50 ml suya 15 damla (Bt Amin Forte)

Son düzenleme:
Kuşa multi mineral takviyesi öneririm. Demir eksikliği, D vitamini eksikliği, calsiyum eksikliği, iyot ve çinko eksikliği de sinir sistemine zarar verebiliyor. 2-3 gün takviye yapın ve gelişmeleri yazın.

B vitamininin kuşlara ne gibi etkisi var acaba, bilgilendirir misiniz? Bir de marka öneriniz varsa almak isterim.
Benim kuşum çığlık atarak kendi etrafında dönüyodu. Dengesini kaybediyodu tünekten düşüyodu. Bi de benim bahsettiğim yer istanbulda değilmiş izmirdeymiş. Sadece kuşlarla ilgileniyolarmış burak uçarmış ismi. Instagramdan ulaşabilirsiniz uzaktan da yardımcı olabilir dediler.

Benim kuşum çığlık atarak kendi etrafında dönüyodu. Dengesini kaybediyodu tünekten düşüyodu. Bi de benim bahsettiğim yer istanbulda değilmiş izmirdeymiş. Sadece kuşlarla ilgileniyolarmış burak uçarmış ismi. Instagramdan ulaşabilirsiniz uzaktan da yardımcı olabilir dediler.
Evet ben görmüştüm onu ancak dm ye cevap vermiyorum diye biosuna yazmıştı.

B vitamini takviyesi veriyor musunuz?

Geri