kuşum kusuyor

kuşum biraz su içti onuda kustu, verdiğim ilaçlarda gitti be yapmakıyım metpamid işe yaramadı galiba. bakın kusmuğu aynadan aşağı aktı

Ekli dosyalar

• 2DE9D6A3-DA8F-498F-A1BB-5EED620A089C.jpeg
    2DE9D6A3-DA8F-498F-A1BB-5EED620A089C.jpeg
    225.1 KB · Görüntüleme: 32
Kuş aç. Diskisi bundan dolayi beyaz renkte. Kuşu besleyin. Yumurta haslayin,sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Kuşa yedirin. Şırınga ya da çay kasigi yardimi ile yedirin kuşa ondan sonra tekrar güncel dışkı fotografi atin

Kuş aç. Diskisi bundan dolayi beyaz renkte. Kuşu besleyin. Yumurta haslayin,sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Kuşa yedirin. Şırınga ya da çay kasigi yardimi ile yedirin kuşa ondan sonra tekrar güncel dışkı fotografi atin
tamam hemen yapacağım çok teşekkür ederim

bende kuş maması vardı elle besleme için, gold wings. onu verdim ama çok yutma taraftarı değil ger tükürüyo
Tamam siz yedirmeye çalışın ne kadar yerse iyidir. Yedikten sonra Bi kaç tane dışkı yapsın bakalım.

Siz yarın da güncel dışkı fotoğrafı atmaya devam edin. Şuan pek bişey anlayamadım dışkılardan.
tamam kuşum azıcık yem yedi, birazını kustu ama yinede yedi inşallah sabaha tamamen düzelmiş olur. ilginiz için sonsuz teşekkürler

tamam kuşum azıcık yem yedi, birazını kustu ama yinede yedi inşallah sabaha tamamen düzelmiş olur. ilginiz için sonsuz teşekkürler
Rica ederim,yarın sabah güncel dışkı fotoğrafı atın mutlaka.

Rica ederim,yarın sabah güncel dışkı fotoğrafı atın mutlaka.
kuşum yeniden yem yemeye başladı ve böyle garip kakalar yapıyor, uzun ve kapkatı. ayrıca yarısı poposundan çıkmamıştı elimle çektim devamıda poposunun içinden çıkarsk geldi. kuşuma ne oldu benim ya, yabancı bir şey mi yemiş

Ekli dosyalar

• 7AA22A01-F0E5-4C4B-A2EA-0DE66AAAEE62.jpeg
    7AA22A01-F0E5-4C4B-A2EA-0DE66AAAEE62.jpeg
    165 KB · Görüntüleme: 27
kuşum yeniden yem yemeye başladı ve böyle garip kakalar yapıyor, uzun ve kapkatı. ayrıca yarısı poposundan çıkmamıştı elimle çektim devamıda poposunun içinden çıkarsk geldi. kuşuma ne oldu benim ya, yabancı bir şey mi yemiş
bu da diğer kakası

Ekli dosyalar

• B19D7B5D-ADDA-43D3-970E-5D01BCBE944F.jpeg
    B19D7B5D-ADDA-43D3-970E-5D01BCBE944F.jpeg
    287.9 KB · Görüntüleme: 31
kuşum ayrıca kabız da değil, su içirdiğimde sulu kaka yapıyordu, yem yemeye başlayınca kakası böyle çıkmaua başladı

kuşum ayrıca kabız da değil, su içirdiğimde sulu kaka yapıyordu, yem yemeye başlayınca kakası böyle çıkmaua başladı
Dışkılara baktım, yarın tekrardan dışkı fotoğrafı atın bakalım.

Dışkılara baktım, yarın tekrardan dışkı fotoğrafı atın bakalım.
sizce nedne böyle olmuş olabilir? ben kuşumun bugün ben yanından ayrıldıktan sonra yabancı bişeyler yiyerek zehirlendiğini düşünüyorum çünkü bir anda kötüleşti

sizce nedne böyle olmuş olabilir? ben kuşumun bugün ben yanından ayrıldıktan sonra yabancı bişeyler yiyerek zehirlendiğini düşünüyorum çünkü bir anda kötüleşti
Yabancı bir maddeden dolayı olabilir. Yarın dışkı fotoğraflarına baktıktan sonra daha iyi anlayabiliriz.

Yabancı bir maddeden dolayı olabilir. Yarın dışkı fotoğraflarına baktıktan sonra daha iyi anlayabiliriz.
dışkısı şu şekilde ama gece o uzun ve katı kakayı yaptıktan sonra kuşum düzeldi gibi şuan yaramazlık yapıuor

Ekli dosyalar

• ABD473B1-EBE4-4D99-99C6-B0E74709FE72.jpeg
    ABD473B1-EBE4-4D99-99C6-B0E74709FE72.jpeg
    169.9 KB · Görüntüleme: 21
Geri