Kuşum kur yaparken beyaz renkli bir sıvı kustu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ömür.C
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet iyi yapmışsınız.

Programınız şöyle olsun.

Her hafta Pazartesi Gervit-w multivitamin.
Salı günleri sade su.
Her Çarşamba Entrobac probiyotik.
Her Perşembe sade su.
Cuma Sedochol
Cumartesi sade su.
Pazar sade su.

Diğer hafta Cuma Sedochol yerine Usnegano.
Diğer hafta Cuma Usnegano yerine Atemfrei.
Diğer hafta Cuma Atemfrei yerine varsa BT Amin Forte.
Bu şekilde dönüşümlü olarak program uygulayabilirsiniz.

Haftada 1 kez 1 tatlı kaşığı yabani sağlık tohumu. İsterseniz kuşun yemliğinin içine koyup diğer yemlerle karıştırabilir veya ayrı bir yem kabı da sade olarak verebilirsiniz.

Atemfrei,Usnegano ve Sedochol 15 günde 1 kez de verilebilir. Program hazırlamaya çalıştım

1. Hafta
Pazartesi BT Amin Forte,Salı boş, Çarşamba probiyotik,Perşembe boş,Cuma Usnegano,Cumartesi ve Pazar boş.

2. Hafta
Pzt Gervit, Salı boş, Çarşamba Entrobac probiyotik, ,Perşembe boş,Cuma Sedochol
Cumartesi ve Pazar boş.

3. Hafta
Pzt Usnegano,Salı boş, Çarşamba probiyotik ,Perşembe boş,Cuma Atemfrei ,Cumartesi ve Pazar boş

4.Hafta
Pzt Gervit,Salı boş, Çarşamba probiyotik,Perşembe boş,Cuma Sedochol,Cumartesi ve Pazar boş

Şeklinde kullanılabilir.
Tüy dökme döneminde sadece o döneme özel Gervit, probiyotik ve Bt Amin Forte kullanılabilir. Örneğin Pazartesi Gervit-w,Salı sade su, Çarşamba probiyotik, Perşembe sade su, Cuma BT Amin Forte,Cumartesi ve Pazar sade su.

Tüy dökme dönemi bitince programa geri dönersiniz (yukarıda yazdığım yeni program) ve diğer takviyeler de kullanılabilir,bu şekilde program izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Atemfrei,Usnegano ve Sedochol 15 günde 1 kez de verilebilir. Program hazırlamaya çalıştım

1. Hafta
Pazartesi BT Amin Forte,Salı boş, Çarşamba probiyotik,Perşembe boş,Cuma Usnegano,Cumartesi ve Pazar boş.

2. Hafta
Pzt Gervit, Salı boş, Çarşamba Entrobac probiyotik, ,Perşembe boş,Cuma Sedochol
Cumartesi ve Pazar boş.

3. Hafta
Pzt Usnegano,Salı boş, Çarşamba probiyotik ,Perşembe boş,Cuma Atemfrei ,Cumartesi ve Pazar boş

4.Hafta
Pzt Gervit,Salı boş, Çarşamba probiyotik,Perşembe boş,Cuma Sedochol,Cumartesi ve Pazar boş

Şeklinde kullanılabilir.
Tüy dökme döneminde sadece o döneme özel Gervit, probiyotik ve Bt Amin Forte kullanılabilir. Örneğin Pazartesi Gervit-w,Salı sade su, Çarşamba probiyotik, Perşembe sade su, Cuma BT Amin Forte,Cumartesi ve Pazar sade su.

Tüy dökme dönemi bitince programa geri dönersiniz (yukarıda yazdığım yeni program) ve diğer takviyeler de kullanılabilir,bu şekilde program izleyebilirsiniz.
Her hafta kuş için gervit kullanmayayım mı? önceki programda her hafta gerviti vardı. Gerçi yeni programa bakınca daha dengeli bir dağıtım olmuş gibi. Teşekkür ederim uğraşlarınız için. birde önümüzdeki ay kuşa 10 ml falan avidress plus almak istiyorum deneme amacıyla. İyi bir ürün müdür? Kuşa faydası dokunur mu?

Son düzenleme:
Her hafta kuş için gervit kullanmayayım mı? önceki programda her hafta gerviti vardı. Gerçi yeni programa bakınca daha dengeli bir dağıtım olmuş gibi. Teşekkür ederim uğraşlarınız için. birde önümüzdeki ay kuşa 10 ml falan avidress plus almak istiyorum deneme amacıyla. İyi bir ürün müdür? Kuşa faydası dokunur mu?

Yeni yazdığım programda devam edin.
Avidress Plus bence gerek yok almaya.

Avidress Plus bence gerek yok almaya.
Tamamdır. Hocam bizim kuşta bir iki gündür hapşırma gözlemliyorum. Burnu tıkalıydı azıcık tuzlu su hazırlayıp açtım hemen. Ayrıca kafasından ve ensesinden yeni tüy kapsülleri çıkmaya başlamış, sevdirirken fark ettim. Ben bu kuşa solunumu düzene girsin diye iki gün art arda atemfrei kullansam bir sorun olur mu?

Son düzenleme:
Tamamdır. Hocam bizim kuşta bir iki gündür hapşırma gözlemliyorum. Burnu tıkalıydı azıcık tuzlu su hazırlayıp açtım hemen. Ayrıca kafasından ve ensesinden yeni tüy kapsülleri çıkmaya başlamış, sevdirirken fark ettim. Ben bu kuşa solunumu düzene girsin diye iki gün art arda atemfrei kullansam bir sorun olur mu?

Kullanabilirsiniz isterseniz bu duruma özel 3 gün kullanın. 2 gün art arda her gün yenisini hazırlayarak verin,sonra bir gün boşluk bırakın,diğer gün tekrar Atemfrei verin. Atemfrei verdiğiniz haftada ise Gervit kullanmayın,gerviti duher hafta verirsiniz.
Ensesinde tüy kapsülleri olması tüy dökümüne girdiğini gösterir haftada 1 kez BT Amin Forte kullanabilirsiniz.

Geri