Kuşum istemsizce bazen böyle hareketler yapıyor

Ha bir de şu durum var. Bazen kapi kapalıyken kapıdan çıkmaya çalışınca çarpıyor çarpıp yere düşünce hareket edemiyor. Geçici felç gibi bir şey geçiriyor birkac dakika sonra düzeliyor. Carpmasin diye çok dikkat etmeye çalışıyorum o yüzden. Çarpınca bu sefer böyle hareketler değil de kasılıp kalıyor ayaği. Hareket edemiyor bir süre. Elimize normalde alamayiz ama o sırada alabiliyorum okşuyorum sonra normale dönüyor.
Evet öyle durumlar olanbiliyor geçici felçler, çarpmalar durumunda fakat çok sakıncalı, dışarıdayken kapanın üstüne kırmızı bir örtü örtebilirsiniz oraya gitmeyecektir

Bu hareketin öncesinde muhtemelen kanat çırpmıştır, doğru muyum? Kafeste uzun süre kalan kuşlar egzersiz için kanat çırparlar hızlı şekilde, kanat çırptıktan sonra da böyle seğirmeler olur ve normaldir
Genelde uctuktan sonra oluyor evet. Görmemişim mesajınızı . Durduk yere olduğu zamanlar da var ama disaridayken. Kafeste hic uzun süre kalmıyor sürekli ucuruyorum dışarda hep

Bilir kişiler her soruya bakmıyor mi? Bazılarını mi cevaplıyor? Ben siteye yeni geldim de. Başka bir forumda soruyordum sorularımi ama burada daha fazla kişi olduğunu gördüm buradan yazayım dedim. Burası da çok yoğun olduğu için her soru cevaplanmiyor sanırım bilir kişilerce?

Bilir kişiler her soruya bakmıyor mi? Bazılarını mi cevaplıyor? Ben siteye yeni geldim de. Başka bir forumda soruyordum sorularımi ama burada daha fazla kişi olduğunu gördüm buradan yazayım dedim. Burası da çok yoğun olduğu için her soru cevaplanmiyor sanırım bilir kişilerce?
Müsait oldukça cevap vermeye çalışıyorlardır, kişiye göre değildir diye tahmin ediyorum

Geri