Kuşum ishal ve sarı kustu

Ağzına elma sirkesi damlatın denmiş ilk olarak.

umarım tez zamanda iyileşir

Bu kuşum da sizlere ömür [emoji26][emoji26][emoji26][emoji26][emoji26] bakamıyormuyum yaa

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuşunuzun son durumunu merak ettim :(
ben de selçuk abinin yönlendirmesi ile biteral kullanıyorum reçetesiz vermiyorlar canım çıktı alcam diye yazdırdım rica ettim hemen aldım etkisini çabuk gösterdi

Bu kuşum da sizlere ömür [emoji26][emoji26][emoji26][emoji26][emoji26] bakamıyormuyum yaa

:((( bence sizde sorun yok aldığınız yerden kaynaklı bi sorun olabilir yada 2 kuş birlikteyse de birinden birine geçmiş olabilir başka yerden alırken özellikle poposuna gaga rengine canlılığına tüy parlaklığına dikkat ederek alın kafesinizi dezenfekte edin en iyi yemlerden kullanın ben kuşumu hastalıklı aldım petshoptan hala hastalığıyla uğraşıyorum :(

Bulaşıcı bir hastalık var bence. İkisi de aynı sebepten ölmüş maalaesef. Başınız sağ olsun.

Yeniden bir kuş sahiplenecek olursanız iğneden ipliğe tüm ekipmanları ve kafesi yenileyin eskileri atın herşey ama herşey yeni olsun kuşları başka bir yerde/odada besleyin başınız sağolsun.

Sağolun ama yeni almayacağım. Gelecekte Papağan almayı düşünüyorum

Geri