Kuşum ishal,kusmaya çalışıyor, tüyleri kabarık

Eğer yediriyorsanız çok fazla marul vb. ishal yapıcı sebze-meyve yedormeyin en azindan ishal gecinceye kadar

Ekli dosyalar

• P_20210310_170529_2.jpg
    P_20210310_170529_2.jpg
    638.7 KB · Görüntüleme: 21
  • P_20210310_170441_1.jpg
    P_20210310_170441_1.jpg
    929 KB · Görüntüleme: 21
İlacı ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?
Bir de daha net foto atar misiniz

Avidiar Bi işe yaramaz.. Dışkıları gördüm koksidiyoz var kuşta. Veterinerden acilen sulphamezathine alın. Alınca yazın kullanımını yazarım..
Abi ben köyün başında oturuyorum pazartesi anca ulasabilirim veterinere insan ilaci veya elma sirkesi yada gecici rahatlatacak bisey yok mu nolur yardım edin biliyorum 2 gune gider bu kuş zayıfladı cunku ama hala bazen yemek istiyor su icmiyor

Abi ben köyün başında oturuyorum pazartesi anca ulasabilirim veterinere insan ilaci veya elma sirkesi yada gecici rahatlatacak bisey yok mu nolur yardım edin biliyorum 2 gune gider bu kuş zayıfladı cunku ama hala bazen yemek istiyor su icmiyor
O zaman eczaneden bactrim şurup al. Eczaneye sor, depoya sorsun belki sulphamezathine olabilir. Dışkıları kötü elini çabuk tut.

Abi buldum sulphamezathineyi hayvanlar icin büyük
Tam dolu suluğa (100 ml lik suluğa) 6 damla ekleyin. 7 gün kullanın. Bugün ağızdan 1 damla verin ilaçtan hatta. Diğer günler, ilaçlı suyu siz verirsiniz.

Geri