Kuşum ile araba yolculuğu yapabilir miyim?

Ben kuşlarımı sürekli götürülorum araçla hiç bişey olmuyor uçağa bile bindiriyorum mecburen ben kimseye veremem. şöyle bişeyle çözüm buldum ben yoruluyorum ama kuşlarım için yapıyorum araç tavanındaki tutacaklara bi uçtan diğer uca atkı şal ip vs ne bulursam bağlıyorum kafesi ona asıyorum ama kafesi alttan koltuğada sabitliyorum aşırı sallanmıyor sarsmıyor hatta kuçağımdada taşıyorum kafesi sarsılmasın diye uyuyorlar bile hatta
Haklısınız yoldaki sarsıntıyı atlatabilir kuşum belki ama, benim en büyük korkum hava değişikliğinden ötürü. Çünkü Sivas'ın havası özellikle geceleri Bodrum'dan kat kat sert. O yüzden kararsızlığım...

Haklısınız yoldaki sarsıntıyı atlatabilir kuşum belki ama, benim en büyük korkum hava değişikliğinden ötürü. Çünkü Sivas'ın havası özellikle geceleri Bodrum'dan kat kat sert. O yüzden kararsızlığım...
Bende diyarbakırdan samsuna araçla samsundan antalyala uçakla geçtim hava değişimleri için üzerini ört bu mevsimde aşırı soğuk değildir için rahat edecekse kafese kazak geçir alttan üstünede başta örtü ört . Ben senin yerine olsam vermem kimseye gerekli önlemleri aldıktan sonra götürebilirsin ama mutlaka kafesini ört bi kısmı açık kalsın hava alaçak şekilde.

Bende diyarbakırdan samsuna araçla samsundan antalyala uçakla geçtim hava değişimleri için üzerini ört bu mevsimde aşırı soğuk değildir için rahat edecekse kafese kazak geçir alttan üstünede başta örtü ört . Ben senin yerine olsam vermem kimseye gerekli önlemleri aldıktan sonra götürebilirsin ama mutlaka kafesini ört bi kısmı açık kalsın hava alaçak şekilde.
Teşekkür ederim dikkate alacağım görüşlerimizi, iyi günler dilerim...

Çok haklısınız ama kuş bana çok bağlı ben olmayınca da strese girmesinden korkuyorum, o yüzden ikilemdeyim
kuş size bağlıysa götürmenizde fayda var daha önce bir videoda yeni aldığı kuşu yakasına koyup araba kullanarak evine dönen birini izlemiştim ve kuş gayet sakindi daha yavru olmasına rağmen tabiki o kadar uzun bir yolda sürekli yakanızda götüremezsiniz ama molalar vererek ve molalarda kuşla bol bol ilgilenerek halledebileceğinizi düşünüyorum 1 ay çok uzun bir süre size o kadar bağlı bi kuşu yanlız bırakmanız iyi olmaz hava değişimi içinde kuşlar için hazırlayabileceğiniz çok basit uykuluklar var eğer bırakmak isterseniz de yanına bir eş almanız iyi olabilir bu sayede strese girmesini engelleyebileceğinizi düşünüyorum

Ben İstanbuldan Merzifon a getirdim yaklaşık 650 km özel araçla 3-4 sefer mola verdim ara ara havalandırdım ama bir ara wc ye gittiğim de yıkamacılar tazyikli su sıkmışlardı ondan korkmuşlardı haricinde anormal bir durum yaşamadık ha birde radyonun sesini bastırmak için çok bağırdılar

Geri