Kuşum halsizleşti

Yenibosnada meydanpark veterinerine gittik fiyatı pahalı idi gözümde değildide açıkcası ama baya ilgililerdi ve müşterileride baya var röntgen çekildi kuşu eline alıp baktı bide gözü kapanmıştı o olaydan sonra ilaçlarını verdi göz damlasını dedi gibi kullandık ve gözü açıldı
Hocam ben Yenibosna'da oturuyorum. Meydanpark Haznedar'da. Yenibosna içerisinde sadece bir veteriner var, o da Lale Konaklarının orada, Yenivet sanırım adı. MeydanPark'ı daha önce de tavsiye etmiştim forumda, iyi bir veteriner kliniği diye geçiyordu. Sahiden de öyleymiş sanırım o zaman.

Hocam ben Yenibosna'da oturuyorum. Meydanpark Haznedar'da. Yenibosna içerisinde sadece bir veteriner var, o da Lale Konaklarının orada, Yenivet sanırım adı. MeydanPark'ı daha önce de tavsiye etmiştim forumda, iyi bir veteriner kliniği diye geçiyordu. Sahiden de öyleymiş sanırım o zaman.
İlgililer telefonları açıyolar hayvanlara bakıp göndermiyolar kayıt açıp takip ediyolar az önce yavrumun telaşından gelmedi aklıma cumartesi kontrole gidicez hatta

Geri