Kuşum Aspur ve Dal Darı Haricince Birşey Yemiyor

Yarın saat 3 gibi dışkı fotosu çekin tekrar

Bu saat 12.00 gibi çektigim resim.

7i2t17a.jpg
[/url]

Bu saat 3 gibi çektiğim.

Bu da az önce çektiğim resim.

Gold Bird marka vitaminim var. Probiyotik yok. Ama alırım gerekirse. Keten tohumu da demiştiniz. O yeminin içinde var. Extradan almam gerekirse onu da alayım. Keten tohumunu da sevdigini farkettim. Kendi yeminden yerken önce onları yiyor. Sade olarak vermeli miyim yoksa böyle devam mi edeyim? Bu arada kafesinden çıkardığımda bana gelip yeminden istiyor. Koyduğum yerleri öğrenmiş oralarda arıyor. Kıyamadığım için şu an tekrar verdim. Aspuru tamamen kesmeli miyim yoksa günde bir kez versem sorun olur mu?

Aspuru kesmenize gerek yok. Keten tohumu yarım kilo veya bir kilo kadar alın. Günde 2 çay kaşığı kadar verin. Yada sürekli oynuyorsanız ödül yemi gibi ekstradan verebilirsiniz. Kanatlı oilden prozim isimli probiyotiği alabilirsiniz. Plus olmayandan alın. Kalamar kemiği ve gaga taşı yoksa onlardan da edinin. Prozim'i her gün vermenizde sakınca yok. En geç 2 günde bir verin. Çeyrek suluğa 6 damla kadar katarsınız. Vitaminle aynı suya da katabilirsiniz. Haşlanmış yumurta verin sık sık. Faydası olacaktır.

Aspuru kesmenize gerek yok. Keten tohumu yarım kilo veya bir kilo kadar alın. Günde 2 çay kaşığı kadar verin. Yada sürekli oynuyorsanız ödül yemi gibi ekstradan verebilirsiniz. Kanatlı oilden prozim isimli probiyotiği alabilirsiniz. Plus olmayandan alın. Kalamar kemiği ve gaga taşı yoksa onlardan da edinin. Prozim'i her gün vermenizde sakınca yok. En geç 2 günde bir verin. Çeyrek suluğa 6 damla kadar katarsınız. Vitaminle aynı suya da katabilirsiniz. Haşlanmış yumurta verin sık sık. Faydası olacaktır.
Kalamar kemiği ve gaga taşı var kafesinde. Söylediklerinizin hepsini not aldım. Şimdiye kadarki tüm yardımlarınız için teşekkürler.

Kalamar kemiği ve gaga taşı var kafesinde. Söylediklerinizin hepsini not aldım. Şimdiye kadarki tüm yardımlarınız için teşekkürler.
Rica ederim. Şimdi karbonatlı suyu alıp 3-4 saat sonra çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar vitamin katıp verin. Eğer sıvıysa vitamin 4 damla katın. Akşam suyu alıp yarın sabah tekrar karbonatlı su verin. Akşama kadar içsin. Sonraki günlerde eğer dışkıda değişim veya halsizleşme falan olursa yeni konu açmadan buraya yazın.

Geri