Kuşum Ağzi telde uyuyor

Çok az tuvaletini yapiyor şimdi hafif sulu bir kaka yapti kaka bekleyince simsiyah oluyor ötmüyor bi kere daha kuşçuya gitcem gidemiyom karantina var :(

Öncelikle kuşunuzun sağlık sorunu olduğunda kuşçuya değil Veterinere gidiniz. Bana ilacı veterinerin verdiğini söylediğiniz için ben ilaç tavsiye etmedim size bilseydim Kuşçu vermiş ilaç tavsiyesinde bulunurdum.

Öncelikle kuşunuzun sağlık sorunu olduğunda kuşçuya değil Veterinere gidiniz. Bana ilacı veterinerin verdiğini söylediğiniz için ben ilaç tavsiye etmedim size bilseydim Kuşçu vermiş ilaç tavsiyesinde bulunurdum.
:( Veteriner varmi yokmu bilmiyorumki burda varsada nerde

Kuşçu kuşlardan anlıyor gibi o anlar sanmiştim :(

Kuyruk atması çok kötü durumda değil. Neo Teramicyn alıp yarım suluğa pirinç tanesi kadar uygulayın. Suyu hergün değiştirip 5 gün devam edin. Duruma göre buraya bilgilendirme yaparsınız.

Dışkı ile ilgili Recai bey yardımcı olacaktır.
Sokağa çikma yasağı var ama nasıl albilirim

İshal oldu :(
Bu kadar kuyruk sallaması bana normal geldi. Dışkısını yaptığı an hemen atarsanız dışkı ya bakarım
Ve peçetede etrafinda yeşil leke birakmiş kamerada gözükmüyor

Ekli dosyalar

• IMG_20200502_005404.jpg
    IMG_20200502_005404.jpg
    686.8 KB · Görüntüleme: 10
İshal oldu :(

Ve peçetede etrafinda yeşil leke birakmiş kamerada gözükmüyor
Anladım. Dışkı rengi nasıl peki? Yapar yapmaz rengi nasıl oluyor. Yarında dışkı fotoğrafı atın. İlaç önereceğim

Geri