Kuşum Ağzi telde uyuyor

mubişim.com

Yeni Üye
Muhabbet kuşum resimdeki gibi uyuyor dün veterinere götürdük resimdeki ilaci verdi kullaniyorum enerji filan fazla düşüş yok birde uyurken derin derin nefes aliyor kuyluk bi aşağı bi yukarı sallaniyor bu ilaç hastalığını geçirir mi sizce?

Ekli dosyalar

• IMG_20200430_013650.jpg
    IMG_20200430_013650.jpg
    72.1 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20200430_013609.jpg
    IMG_20200430_013609.jpg
    156.9 KB · Görüntüleme: 52
Muhabbet kuşum resimdeki gibi uyuyor dün veterinere götürdük resimdeki ilaci verdi kullaniyorum enerji filan fazla düşüş yok birde uyurken derin derin nefes aliyor kuyluk bi aşağı bi yukarı sallaniyor bu ilaç hastalığını geçirir mi sizce?

Kuyruk atması dediğimiz kuyruğun aşşağı yukarı hareket etmesi solunum yolu rahatsızlığının belirtilerinden biridir.

Tüylerini kabartma, hasta tavırlar ve yem yememe gibi durumlar mevcut mu ?

Veteriner solunum yolu destekleyici vermiş kullanın faydası olacaktır.

Kuyruk atması dediğimiz kuyruğun aşşağı yukarı hareket etmesi solunum yolu rahatsızlığının belirtilerinden biridir.

Tüylerini kabartma, hasta tavırlar ve yem yememe gibi durumlar mevcut mu ?

Veteriner solunum yolu destekleyici vermiş kullanın faydası olacaktır.
Evet tüylerini çok kabartiyor hizli hizli nefes veriyor hasta tavirlari var iştahi biraz kapandi gibi o ilaci her gün yarim suluğa 10 damla damlatiyorum kaç günde faydasını görürüm

4-5 gün takip edin eğer hiç düzelme olmaz yada daha olumsuz durumlar ortaya çıkarsa buraya yazın başka bir ilaç tavsiye ederim.
Şey merhabalar kuşum hani hastaydi şey bugün biraz böyle sürekli uyuyor nereye koysam bi iki dk bekliyo sonra bu pozisyona gecip uyuyor daha ne kadar o ilaci kullaninca etkisini gostercek :(

Ekli dosyalar

• IMG_20200501_185845.jpg
    IMG_20200501_185845.jpg
    164.9 KB · Görüntüleme: 44
Şey merhabalar kuşum hani hastaydi şey bugün biraz böyle sürekli uyuyor nereye koysam bi iki dk bekliyo sonra bu pozisyona gecip uyuyor daha ne kadar o ilaci kullaninca etkisini gostercek :(
Dışkı fotoğrafı atarmısın. Birde kuşun videosunu kuyruk atmasına bi bakalım. Avi ast on iyi geleceğini sanmıyorum. Ama siz yinede bir iki gün daha kullanın.

Dışkı fotoğrafı atarmısın. Birde kuşun videosunu kuyruk atmasına bi bakalım. Avi ast on iyi geleceğini sanmıyorum. Ama siz yinede bir iki gün daha kullanın.
video atmaya calistim ama atilmiyor galiba

Ekli dosyalar

• IMG_20200501_202309.jpg
    IMG_20200501_202309.jpg
    57.9 KB · Görüntüleme: 41
Bi de böyle omzuma koyuyorum böyle nasıl desem harıltı gibi ses çıkarıyor sanki nefes aliyorken zorlanıyor gibi ama çok ufak ses

video atmaya calistim ama atilmiyor galiba
Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın öyle bakalım. Birde Dışkıyı yapar yapmaz mı dışkı siyah yoksa yaptıktan sonra bi süre geçtikten sonra mı siyah oluyor

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın öyle bakalım. Birde Dışkıyı yapar yapmaz mı dışkı siyah yoksa yaptıktan sonra bi süre geçtikten sonra mı siyah oluyor
Çok az tuvaletini yapiyor şimdi hafif sulu bir kaka yapti kaka bekleyince simsiyah oluyor ötmüyor bi kere daha kuşçuya gitcem gidemiyom karantina var :(

Çok az tuvaletini yapiyor şimdi hafif sulu bir kaka yapti kaka bekleyince simsiyah oluyor ötmüyor bi kere daha kuşçuya gitcem gidemiyom karantina var :(
Dışkıyı yapar yapmaz dışkısı nasıl. Hangi renk. Birde dışkı yaptığında yapar yapmaz foto at bakalım

Geri