Kuşum üşütmüş olabilir mi?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan muratt18
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yumurtayı yediremedim haşlanmış patates verdim bugün biraz ama zar zor yedi onu da az bişey iki sefer verebildim. İlsçlı suyunu gündüz içti ama akşam suda içmedi. Gün boyu gözler kapalı şimdi elime aldım şu pozisyonda uyukluyor doşkısı hala aynı eklediğim fotoğraftakiler gibi

282080-E0-6509-4-A7-D-B477-9-D839-CA65-BE3
Yumurtanın sarısını zorla da olsa yedirmek zorundasınız. Güncel dışkı fotoğrafı atarmısınız.

Akşam hiç dışkılamadı desem yeridir. Yaptıysada su. Az önce fotoğraftan sonra uğraştım a bişey yedi ama ayakta duramıyordu kafesine koydum tabanda köşeye gitti kafasını dayadı karın üst yatıyor. Dokunuyorum gözlerini dahi açmıyor. Artık yapabileceğim bişey kalmadı galiba ha yedirin düzelir derseniz tekrar deneyim son hali şu

image

Elinizden geldiğince görmeden destek olmaya çalıştınız teşekkürler ama az önce öldü saatlerce can çekişti öylece izledim uğraştım ama olmadı çok üzgünüm sizlere teşekkür ederim

Elinizden geldiğince görmeden destek olmaya çalıştınız teşekkürler ama az önce öldü saatlerce can çekişti öylece izledim uğraştım ama olmadı çok üzgünüm sizlere teşekkür ederim
Başınız sağolsun, üzüldüm..

Geri