kuşum ölüyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan harman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Toprağım Sen aşağıda yazdıklarımı uyguladın mı ?
@harman kardeşim evvela sakin olmayı dene yukarıda arkadaşın dediği gibi sıcaklardan da olabilir malum bu aralar van çok sıcak bende vandayım. elma sirkesi varsa 5-6 damla suyuna damlat avilmec veya vilmectin damla al ense derisine 1 damla damlat haftada 1 defa 3 hafta devam edersin. kuşun 1-2 dk sersemleşebilir 5 dk içinde geçer. dışkısınıda burada paylaşırsan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

Toprağım Sen aşağıda yazdıklarımı uyguladın mı ?
@harman kardeşim evvela sakin olmayı dene yukarıda arkadaşın dediği gibi sıcaklardan da olabilir malum bu aralar van çok sıcak bende vandayım. elma sirkesi varsa 5-6 damla suyuna damlat avilmec veya vilmectin damla al ense derisine 1 damla damlat haftada 1 defa 3 hafta devam edersin. kuşun 1-2 dk sersemleşebilir 5 dk içinde geçer. dışkısınıda burada paylaşırsan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

hocam şırınga ile içirin ki faydasını gördün hayvancık ayrıca bu tür konularda @Selçuk YÜKSEL üstad çok tecrübelidir. ondan yardım almaya çalışın. tekrardan geçmiş olsun.

Dışkı resmi paylaşın dedim paylaşmadınız. Ense derisine bir damla avimec veya vilmectin damlatın. Eğer mantar değilse baytrile devam edin.

Hemen nöbetçi eczaneden mikostatin alın.alır almaz ağzına 2 damla damlatın. Sabah da iki damla damlatın. Sonrasında her 12 saatte bir birer damla şeklinde devam edin. Suyunda da baytril olsun sorun yok.

Dışkısını gördüm. Mantar hastalığı ikincil hastalık ihtimaline karşı da baytrile devam edin.

Mikostatin alırsanız avimec'e gerek kalmaz.

Yarın sabah 10 gibi iki damla daha. Sonrasında 12 saate bir birer damla. 7 gün sürecek tedavi. İlaç verdikten sonra kusarsa. Bir damla daha damltın.

Yarın sabah 10 gibi iki damla daha. Sonrasında 12 saate bir birer damla. 7 gün sürecek tedavi. İlaç verdikten sonra kusarsa. Bir damla daha damltın.

teşekkürler hocam
son bir sorum daha olucak size izninizle.baytril yerine BİTERAL kullanabiliemiyim. Biteral ve mikostatin kullanıldığında herhangi bir sorun olur mu acaba. @Selçuk YÜKSEL

Geri