Kuşum ölüyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan quas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çıkmadık candan ümit kesilmez bro. kuşu yerden baya yüksek yere koy yemını suyunu rahat ulaşabileceği yere koy rahat bırak kendını toparlamaya çalışsın.
elimden geleni yapmaya çalışıyorum biraz önce bir yudum ilaçlı sudan içirdim (ilacı veteriner verdi) bol bol su içirmeye çalışıyorum bir saat snrada ensure plus sıvı gıdadan içiricem bir iki damla böyle böyle toparlarsa toparlayacak

elimden geleni yapmaya çalışıyorum biraz önce bir yudum ilaçlı sudan içirdim (ilacı veteriner verdi) bol bol su içirmeye çalışıyorum bir saat snrada ensure plus sıvı gıdadan içiricem bir iki damla böyle böyle toparlarsa toparlayacak
Aynı mamadan banada verdi veteriner eczanede yokmuş gelmesini bekliyorum şuan. Bir de sorun veterinere gitmek değil de yolda üşütürüm çok korkar endişesi vardı bende nitekim çok zorlandım aşırı korktu ordaki kedi köpeklerin sesinden özellikle.

Aynı mamadan banada verdi veteriner eczanede yokmuş gelmesini bekliyorum şuan. Bir de sorun veterinere gitmek değil de yolda üşütürüm çok korkar endişesi vardı bende nitekim çok zorlandım aşırı korktu ordaki kedi köpeklerin sesinden özellikle.
sorun olmuyor o korku bir poşete koyarsanız kafesi üşümez bu havalarda ama benim ki şuan bembeyaz sıvı kustu alıp tekrar götürücem

sorun olmuyor o korku bir poşete koyarsanız kafesi üşümez bu havalarda ama benim ki şuan bembeyaz sıvı kustu alıp tekrar götürücem
Ben streç film ile sardım kafesi üzerini de bezle örttüm ama hava çok sıcak diye üzerini açmak zorunda kaldım bildiğin gagası birbirine çarpmaya başladı hayvanın nefes alırken. Korkudan kaybedeceğim sandım. Mamayı çıkartmış olabilir.

Ben streç film ile sardım kafesi üzerini de bezle örttüm ama hava çok sıcak diye üzerini açmak zorunda kaldım bildiğin gagası birbirine çarpmaya başladı hayvanın nefes alırken. Korkudan kaybedeceğim sandım. Mamayı çıkartmış olabilir.
mamayı daha verememiştim vermeye çalıştım ama yutmadı birde üstünden baya zaman geçtikten sonra oldu bakalım birazdan tekrar veterinere götürücem

mamayı daha verememiştim vermeye çalıştım ama yutmadı birde üstünden baya zaman geçtikten sonra oldu bakalım birazdan tekrar veterinere götürücem
İnşallah kaybetmezsiniz :( Çok çok geçmiş olsun. Gelişmeleri yazarsınız yine.

İnşallah kaybetmezsiniz :( Çok çok geçmiş olsun. Gelişmeleri yazarsınız yine.
benim çok umudum yok aldığımdan beri hastalıklarla boğuşuyor çok ciddi bir kuruma durumu vardı toparladı kendini kilo falan aldı bir anda bu durum ortaya çıktı

benim çok umudum yok aldığımdan beri hastalıklarla boğuşuyor çok ciddi bir kuruma durumu vardı toparladı kendini kilo falan aldı bir anda bu durum ortaya çıktı
Yinede elinizden geleni yapıyorsunuz tebrik ederim sizi :)

Sirke kuşları hasta etseydi , benim kuşlar çoktan mefta olmuştu , forumdaki insanlar burda tecrübelerini paylaşır , tavsiyede bulunur . Okuduklarına dayanarak doğru kararı vermesi gereken kişi sensin, suçu foruma yüklemek neyin nesi anlamak mümkün değil . Ne yapılsın yani , forum kapatılsınmı ?

Kuşa düzgün baksan kuş hasta olmaz zaten . Hatayı önce kendinde aramalı insan . Geçenlerde de böyle bi konu vardı 2 hafta boyunca üyenin biri bugün son günü deyip durdu , çok basit bi olayı çok kompleks hale getirdi stresde olan kuşun kafesine yabancı başka bi kuş daha koyup kuşu tümden hasta etti sonra da geldi burda milleti zan altında bıraktı . Önce kuşunuza iyi bakınız ki ne siz ne de bu forum ailesi dert sahibi olmasın .

öncelikle geçmiş olsun fakat forumu suçlamınızı anlayamadım.
bir üyemizin dediği gibi " Forumdaki şeyleri yapıp yapmamanız sizin sorumluluğunuzda kuşu cidden düşünüyorsanız ilk önce veterinere gitmeliydiniz."
Forumda üyelerimiz ellerinde geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar. Hepimizin ortak amacı kuşlarımıza çok iyi bakmak.
Dün üye olmuşsunuz ve dışkı ile ilgili bir fotoğraf paylaşarak konu açmamışsınız. Sadece okuduklarıma dayanarak uyguladım diyorsunuz.
Konuyu düzenliyorum ve kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri