Kuşum çok hasta

Elime alınca bağırıyor kaçmak istiyor. Kafese geri koydum. Tekrar atti kendini yere zor nefes alıyor suan
Besleyebilseydiniz iyi olurdu...
Umarım sabaha kadar dayanabilir.

İndirdiğiniz yumurtayı yeterince yemez ise Yumurta haşlayıp sarısını ılık su ile muhallebi kıvamına getirip çay kaşığı yada şırınga yardımı ile yedirin.

Ah keşke ama bağırıyor kaçmak istiyor. Oda nefes almasını zorlaştırıyor. Son enerjisini benden kurtulmak için harcayıp hig diye avucumda giderse dayanamam.

Bu ne ilacı tam olarak. Kuşumda kuruluk olduğunu düşünüyorum öylemi. Nesi var. Bu arada gerçekten çok ilgilendiniz teşekkür ederim.
Kuruma diye bir hastalık yoktur. Kuruma kuşun zayıflamasına denir. Herhangi bir hastalık sonucu kuş zayıflar.

Kuşunuz da koksidiyoz var gibi görünüyor. Bu ilaç antikoksidiyel ve de antibakteriyel bir ilaçtır.

Rica ederim.

Kuruma diye bir hastalık yoktur. Kuruma kuşun zayıflamasına denir. Herhangi bir hastalık sonucu kuş zayıflar.

Kuşunuz da koksidiyoz var gibi görünüyor. Bu ilaç antikoksidiyel ve de antibakteriyel bir ilaçtır.

Rica ederim.

Burda kactane veterinere sordum o ilaçtan hiçbirinde yok ne yapicam

Burda kactane veterinere sordum o ilaçtan hiçbirinde yok ne yapicam
O zaman tetramezatin i sorun o da yoksa, eczaneden pıyoloseptyl ya da bactrim şurup alın. Aldıktan sonra bana yazın, kullanımını yazayım

Geri