Kuşum çok hasta sanırım ölcek

Ateşi var sanırım. Ayakları çok soğuk. Ketoprofen verdim az önce. Dozunu ayarlayabildim mi tam emin değilim.

Ateşi var sanırım. Ayakları çok soğuk. Ketoprofen verdim az önce. Dozunu ayarlayabildim mi tam emin değilim.

Kuşun güncel fotoğrafını ve dışkı fotoğrafını paylaşın. Bulunduğu ortam ılık olsun.

20181103_215408.jpg

Ekli dosyalar

• 20181103_215351.jpg
    20181103_215351.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 18
Veterinerlerle görüşüyorum görmek isteyen bile yok. Hepsi kedi köpek vs bakıyor. Muhabbet kuşundan anlayan yok ki. Perişan oldum ..

Bi daha asla kuş falan almayacağım kaç gündür ağla ağla heder oldum

kuş için avi-diar verseniz ilaç değil bağırsak düzenleyici gibi birşey ama benim yeni gelen kuşumun çok kötü ishali vardı arka tüylerine pislik yapısıyordu resmen kahve rengi olmuştu tüyleri oradaki.bunu,daldarı ve aspur kullandım 3 günde düzeldi.gri olan kuşumda tüyde ama keyfi iyi aynı kafası sizinki gibi kapsul dolu.onun için haftada bir kere a bir kere b vitamini veriyorum.sebze,meyve yemiyor.kuşunuzu sıcak tuttuğunuzdan emin olun bu dönemi inşallah atlatacak.yaşı kaç?

Valla şu anda öyle çok şey veriyorum ki. Vitamin kombinasyonu antibiyotik ateş düşürücü. Bi türlü toparlamadı. Bi de ondan alayım olmazsa. İshal çok yoğun gibi değil bilemiyorum ki. Sabah kalktığımda arkasına bulaşıktı ama tam yaptığında baktım normal gibi görünüyordu. Sadece kuruyunca normal görünmüyor. Beynim allak bullak oldu. Bu dediğinizi de deneyeceğim

ateşi olduğun nereden anladınız?benim kuşumunda bazen ayakları çok sıcak bazen soğuk bence ateş düşürücü vermeyin kuşa emin değilseniz.belki ilaçlarda ağır gelmiştir.

Tüylerini hep kabarik tutuyor . Ayakları da çok soğuk. Veterinere söylediğimde ateşi olduğunu düşündü.

10852522-F02C-4573-A042-F638617B370E.png
Bu reçeteyi uygulayın 7 numaralı ilacı vermeseniz de olur . Tedaviye hemen başlayın yani takvimdeki 4. Günden başlayın probiyotiği mesela kefir tedavi bittikten sonra verirsiniz . Dozaj olarak da 200 ml suluğa toz olanlardan 1 pirinç tanesi kadar serumdan 1 ml mikostatinden de 10 damla damlatın . Göreceksiniz hiç bir sıkıntısı kalmayacak İnşaallah . Yalnız ilaçlar reçeteli olarak eczaneden alınıyor . Aile hekiminize durumu anlatıp yazmasını isteyin

Çok teşekkür ederimm gerçekten. Yarın şimdiki antibiyotik tedavisinin son günü. Yarın başlayacağım

Peki bu kadar ilaç ağır gelmez mi

Geri