Kuşum çok ürkek ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan majer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hareketli ve oyuncu bir kuşsa zaten değiştirmeyin benimki hiç bi şekilde ötmez ve haraket etmezdi mecbur kaldım ,siz üstüne gitmeyin fazla konusun her gün uyandıgınızda gün içinde sadece gözüne bakarak güvenecektir size:) ama sakın yem vermemek gibi bir şey yapmayın
ne yalan söylim yem vermeyip elimde dahi denedim ancak 1 tane yem alıp yarım saat gözüme bakıyor bön bön.Neyse çok sağolun demekki karakterle ilgili bu durumlar biraz daha bekleyip ona göre karar vereceğim.

ne yalan söylim yem vermeyip elimde dahi denedim ancak 1 tane yem alıp yarım saat gözüme bakıyor bön bön.Neyse çok sağolun demekki karakterle ilgili bu durumlar biraz daha bekleyip ona göre karar vereceğim.
aynen öyle tamamen karakter meselesi gerçekten bunu anladım bu yaramaz cocuklar gibi adeta her şeyin tadına bakmak istiyor zıplıyor hopluyor hiç kormuyor ,ama diğeri o kadar sakin ve tedbirliydi ki,sizinki güzel sinyaller vermiş bence sabredin :) amadediğim gibi üstüne çok gitmeyin konsuun alçak ses tonuyla ben cicikuş kelimesini onun beynine kazıdım dediğim an cıldırıyor söylemeye calısıyor :)

Geri