Kuşum Çok Halsiz

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Skynic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kuşu aldığımız yere götürüp değiştirdik ama orada mutluydu yinede yardım etmeye çalıştığınızdan teşekkür ederim :)
sırf hasta olduğu için hayvanı çürümeyemi bıraktınız vallaha benim kuşun ayağı bile felç olduda dayanamadım iyileştirdim çok kötüsünüz ben asla ARKADAŞIMI satmam iyi günler

kuşu aldığımız yere götürüp değiştirdik ama orada mutluydu yinede yardım etmeye çalıştığınızdan teşekkür ederim :)
Yani ne denir size anlamıyorum. Gidip bir çocuk sahiplenseniz sonra çocuk hastalansa geri yetimhaneye bırakıp yeni çocuk mu alırsınız?

sadece alışmadığındandır yada yavru olduğundanDIR hangi MANTIKLA DEĞİŞTİRDİNİZ!!

arkadaşlar ben de istemedim ağladım hatta götürürken ben gitmesini istemedim ama ailem dedi ölürse ne yapacağız diye yani bana kızmayın bundan dolayı

yani evde durgun ve yem yemiyordu ve orada diğer kuşların yanında dahada mutluydu yani bundan dolayı beni daha çok üzdünüz

biz burada soru soruyoruz insanların yaptığına bak tamam daha önce kuş bakmadım ne yapacağımı bilmediğim den verdim iyi günler

tamam özür dilerim büyük ihtimalle oradaki kuşları özlemiştir. zamanla geçerdi.ailenize söyleyin kuşu geri alsınlar

tamam özür dilerim büyük ihtimalle oradaki kuşları özlemiştir. zamanla geçerdi.ailenize söyleyin kuşu geri alsınlar
abi bide yanlışlıkla bildirdim kb, ben kızınca fazla üzülüyorum sıkıntı yok, sağlığına kavuşunca alırız İNŞALLAH

Geri