Kuşlarım nezaman çiftleşir

Bu erkek kuşum büyük gibi duruyor kizisma gunleri tutmadı

Bizim kusumuz dizi kusumuzda dediğini, gibi Kurtalan yapıyor ama erkek ondan kaçıyor
Sabahları müzik sesi kuş sesi falan açın. Ne kadar hareketlenirlerse o kadar eşleşmeleri hızlanır. Yavaya girip çıktı ise eninda sonunda hazır olacaktır. İlk yumurta en zor olanı ondan sonra durmuyorlar bir daha tüyde falan değillerse.
Bizim dışı kusumuzda dediğiniz , gibi Kur falan yapıyor ama erkek ondan kaçıyor

Başka konu açmak istemiyorum ama cevap verir misiniz
Bu iş sabır işi aynı kuşlar ile devam edip verim almak istiyorsanız sabredeceksiniz. Bir erkek bir dişi kuş aldım hemen çiftleşsinler olmuyor maalesef 6-7 ay beklediğimiz kuşlar oldu...

Çiftleşme belirtisi yoksa kuşları ayırmayı deneyebilirsiniz, sıcaklar geliyor zaten ayırın takiben kurban bayramı sonrası tekrar eşe atarsınız yada eş değiştirebilirsiniz.

Tamm zaten biz onları alalı 7 ay olacak o yüzden size sordum dediğiniz gibi mama yaptım hiç bırakmadan yediler hafta da e kere yapacağım uygun mu erkekse yeni gördüm o da ayağıyla dişiyi itiyor ayrı yerlerde mi bakmaliyiz aynı odada olmaları sorun olur mu

Tamm zaten biz onları alalı 7 ay olacak o yüzden size sordum dediğiniz gibi mama yaptım hiç bırakmadan yediler hafta da e kere yapacağım uygun mu erkekse yeni gördüm o da ayağıyla dişiyi itiyor ayrı yerlerde mi bakmaliyiz aynı odada olmaları sorun olur mu

Erkek ayağı ile dişiyi itmiyor dişi ile çiftleşmek istiyor ondan ayak atıyor. Ayak atma varsa ayırmayın zamanla çiftleşirler.

Erkeğin ceresi masmavi olunca dayanamaz çıkar üste elleme sen

Geri