Kuş hareketleri

Anlıyorum ilk kez kuş bakıyorsunuz çok dikkat ediyorsunuz ama bizim önerilerimiz kuşunuzun rahat yaşaması için öneriler kafes düzeni için ise önerdigim kafes düzeni kuşunuzun daha rahat kafes içinde gezmesini sağlayabilir
Bana öyle yazarsan anlarım sağol tavsiyen için :)

Afedersiniz bu kuşlar kendi memleketi Avusturya da belirli saatlerde mi dışarı çıkıyorlar anlamadım
bi kere arada çok fark var.muhabbetler 200 yıldır insanların elinde ve mutasyona uğrayıp ev kuşu oldular.öyle bakarsan avustralyadaki kuşların kafesi yok.ve evcil değiller

Kuşa Avustralya'da bakmıyorsun ama değil mi? Kuşlar sürekli salık olurlarsa kafeslerini benimsemezler, bundan sonra sürekli kafeslerinden çıkmak isterler. Üretim zamanı geldiğinde veya farklı bir durum olduğunda, kafese girmek zorunda olduklarında bu durum sıkıntı çıkarır. Düzenli olarak salmak hem kuş, hem sizin için yarar sağlar.

Kuşa Avustralya'da bakmıyorsun ama değil mi? Kuşlar sürekli salık olurlarsa kafeslerini benimsemezler, bundan sonra sürekli kafeslerinden çıkmak isterler. Üretim zamanı geldiğinde veya farklı bir durum olduğunda, kafese girmek zorunda olduklarında bu durum sıkıntı çıkarır. Düzenli olarak salmak hem kuş, hem sizin için yarar sağlo
Yardımınız için teşekkürler.
Kuşa Avustralya'da bakmıyorsun ama değil mi? Kuşlar sürekli salık olurlarsa kafeslerini benimsemezler, bundan sonra sürekli kafeslerinden çıkmak isterler. Üretim zamanı geldiğinde veya farklı bir durum olduğunda, kafese girmek zorunda olduklarında bu durum sıkıntı çıkarır. Düzenli olarak salmak hem kuş, hem sizin için yarar sağlar.

Geri