Kanli ishal mi ? Böbrekleri hasta mi

Bizde buyumeden degildir belki , virus fln vardir , ilginc olan sadece hareketsiz oldugu zaman ( gece, gunduz uyku saatlerinde) yaptigi dişkilar kotü , gun icerisindeki diskilari gayet normal.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tekrardan bi kac sorum var butun parazit mantar testleri negatif cikti ama hala diski , sadece kendisi hareketsizken etrafina hafif pasli suyumsu renk birakiyor. Sizce cinko zehirlenmesi olabilir mi ? Bi de fazla protein yada d vitamini ?
Evde mutfakla oturma odasi ayni yerde ama yemek yaparken ve havalandirirken onlari hep baska odaya koyuyorum.
Bu gece de biraz atesi var gibi , arada kanatlarini cok uctugunda kaldirdigi gibi aciyor.
Bi de tuyleri , kendisi cok saglikli gorunuyor dedi 2 veteriner de.

@Recai @eyunal

Tekrardan bi kac sorum var butun parazit mantar testleri negatif cikti ama hala diski , sadece kendisi hareketsizken etrafina hafif pasli suyumsu renk birakiyor. Sizce cinko zehirlenmesi olabilir mi ? Bi de fazla protein yada d vitamini ?
Evde mutfakla oturma odasi ayni yerde ama yemek yaparken ve havalandirirken onlari hep baska odaya koyuyorum.
Bu gece de biraz atesi var gibi , arada kanatlarini cok uctugunda kaldirdigi gibi aciyor.

@Recai @eyunal

3 gün üstüste probiyotik takviyesi yapın. Kanatlarını açmasının nedeni havanın sıcak olması muhtemelen

@alpdna son ileti guncel durum ,ekte ki resimde bu aksam ki uyku hali. siz de bir fikir verebilirmisiniz. Tesekkurler
8a216fd657c063e82d8a146204266a93.jpg

3 gün üstüste probiyotik takviyesi yapın. Kanatlarını açmasının nedeni havanın sıcak olması muhtemelen
Tamamdr gecen hafta yapmistm biraz azalmisti sanki , simdi tekrar yapiyim. Hava bulundgmz yerde cok sicak degil odasi 25 26 derece.

Simdi guncel durum bu , epey elma ve dal dari yedi , bn sularini surekli bi gun elma sirkesi , bi gun vitamin , bi gun sade su seklinde veriyorum , elma sirkesi bioydu ama fazla damlatmis olabilir miyim ? Cunku 2. Kus bazen banyoluktan iciyor o yuzden onun ki oyle olmamis olabilir mi ?
6e46eff35b31f3943d5597c43bc1c553.jpg

Kardesim elma sirkesini nie bir gün ara ile veriosun hafta da 1 uygulaman yeterli olacktır elma sirkesi biliosundur mutlaka asitlidir ve asırı tüketiminde insana bile zararı vardır harici olarak elma sirkesini haftada 1 yap kuslara probiyotik kullan 1 2 gün gözlemle

röhnfried bu ürüne güven versela lega nin ürünlerine güven mensei yabancı olan hepsine güven ama bu 2 ürün piyasanin lideri diye bilirim
Röhnfriedin hangisi probiyotik? Piyasadaki urunlerini genelde vitamin olarak algiliyorum.

Röhnfriedin hangisi probiyotik? Piyasadaki urunlerini genelde vitamin olarak algiliyorum.

Röhnfried Entrobac Probiyotik Takviyesi 50gr bunu bir arastir int de harici olatak röhnfried in multivitaminlerinede bak gercekten hakkini verio urun ben simdi e 50 kizistiricisini deniyorum bugun 2 inci günum ve ciddi anlamda kuslarda degisme oldu

@Recai @eyunal

fazla protein ve d vitamini derken ? Kuşu ne ile besliyorsunuz bunların fazlalıgını düşündügünüz için soruyorum

fazla protein ve d vitamini derken ? Kuşu ne ile besliyorsunuz bunların fazlalıgını düşündügünüz için soruyorum
Sularina vitamin koyuyorum 2 3 gunde bir 6 saat fln tutuyorum , meyve sebze veriyorum, dal dari vs. O yuzden dedim.vitaminlerinin fotosununkoyuyorum. Buarada 1 gun sarimsakli su koydum sularina 1 gun probiyotik boyle 4 gun gecti ve simdi o turunculuk bitti :)
e7a4d46428aaf6cfd69334377ada6102.jpg

Sularina vitamin koyuyorum 2 3 gunde bir 6 saat fln tutuyorum , meyve sebze veriyorum, dal dari vs. O yuzden dedim.vitaminlerinin fotosununkoyuyorum. Buarada 1 gun sarimsakli su koydum sularina 1 gun probiyotik boyle 4 gun gecti ve simdi o turunculuk bitti :)
e7a4d46428aaf6cfd69334377ada6102.jpg

Meyve-sebze verdiginiz kuşa vitamin tarzı işlem görmüş ürünler kullanmayın.

Geri