Karadeniz Pet

Kanatta şişlik büyüyor

rosapetalis

Yeni Üye
merhabalar 2 yaşında dişi sultan papağanı uçarken sol kanat ve gözünü cama çarptı, sonra uçmasında sıkıntı olmadı ama sabah kalktığımızda ağzı burnu kan olmuştu sol kanadında bi şişlik vardı orayı yolmuş ağzıyla. batikon ile müdahale ettim furacin krem sürdük ama büyümeye devam ediyor elimde teramicin göz melhemi var onu sürüyorum sabah akşam daha iyi gibi veterinerle konuştum batikon diyor küçülmesi için ne yapmalıyım lütfen yardım edin...
ilk gün 10 mayıs ve 14 mayıs fotoğrafları
Güncelleme: rif ampul ve teramisin deri melhemi başladık birazdaha iyi çok küçülmedi ama

Yardımlarınızı bekliyorum

Marmara Veteriner Kliniği de kuşlara bakıyormuş.
Googleye Kocaeli Kanatlı Kuş Veteriner Kliniği diye yazın, karşınıza çıkan veteriner kliniklerinin hizmetler bölümüne bakın orda kuş yazan varsa iyi klinikse götürün 👍🏻
Krem sürmekle geçmez o kuşun kanadı. Ayrıca burnundan kan gelmesi de iç organ hasarı olduğuna işaret olabilir.

Marmara veteriner bizimki zaten telefonda konuştuk
Googleye Kocaeli Kanatlı Kuş Veteriner Kliniği diye yazın, karşınıza çıkan veteriner kliniklerinin hizmetler bölümüne bakın orda kuş yazan varsa iyi klinikse götürün 👍🏻
Krem sürmekle geçmez o kuşun kanadı. Ayrıca burnundan kan gelmesi de iç organ hasarı olduğuna işaret olabilir.

Burundan kan gelmedi sadece sol burun deliği kızarıktı şimdi geçti allahtab

Anladım ama kremle falan olmaz bu iş. Evde yapılabilecek pek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Kanatlı hekimlerine sorun destek alın. 👍🏻
Umarım sağlığına kavuşur yavrucak.

Geri