KANAT DÖKMESİ

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mavisbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet kaşımaya çalışıyor sürekli. Güvendiğimiz bir kuşçuya gittim bugün o da sizin dediğiniz gibi B vitamini eksikliği olduğunu söyledi vitamin verdi onu aldım umarım fayda eder.
tüyleri çıkarken ağrı yapıyordur muhtemelen. Benim papağanımın da çıkıyor şu an işi gücü tıslamak 😂 veterinerden bir bitkisel ağrı kesici aldım şimdi kullanmadan ismini vermem yanlış olur ama eğer işe yararsa sizlerle de paylaşırım ☺️

tüyleri çıkarken ağrı yapıyordur muhtemelen. Benim papağanımın da çıkıyor şu an işi gücü tıslamak 😂 veterinerden bir bitkisel ağrı kesici aldım şimdi kullanmadan ismini vermem yanlış olur ama eğer işe yararsa sizlerle de paylaşırım ☺️
Çok memnun oluruz :) Teşekkürler ilginiz için

Aynen 6 senedir hep erkek olarak biliyorduk alırken de erkek diyerek aldık dişi mi acaba denilince bizde küçük çaplı şok yarattı :D
Peki ceresinin kahverengiye dönmesi herhangi bi sıkıntıya yol açar mı tedavilik bir durum var mıdır?
Bu sıkıntıya yol açar mı kısmı benimde merak ettiğim bir durum aslında. Malesef bilmiyorum 😔 Daha önce bir kuşumda vardı bu durum. Ancak yıllar önce bilinçsizdik fark etmeden yaşamışız bunu. Görünce anladım o yüzden sizdeki durumu.

Geri