Kan içinde kanatlar

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Reyhan91
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aslında üreticiler deri altından enjekte ediyorlar B vitaminini. Ama sen yapamazsın onu.
Bu yavru kuşun daha önce kanatları koparılmış veya kesilmiş bilemiyorum kuyrukta öyle. Kanatları bıçak gibi keskin damar damar olmuş ve dokununca kıyameti koparıyor, canı acımasın düzelsin istiyorum ne yapabilirim lütfen yardım edin hayvan uçamamayı geçtim kanatlarını kaşıyamıyor bile. Bu halden kurtarmak istiyorum. Kendi kendine düzelmiyor.
Bu da kuyruk kısmı elimde durmuyor birşey yapıcam sanıyor zor çektim

Ekli dosyalar

• 06672701-AB0A-4C73-A6F3-8D5836923D2A.jpeg
    06672701-AB0A-4C73-A6F3-8D5836923D2A.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 10
Yok onu ben yapamam ama bana yapabileceğim bişey önerirsen yani her ne ise başka bi şekilde olmaz mı

Supradyn All Day suda eriyen tablet vitamin al bir tane. İçinde bolca b grubu vitaminler var, aynı zamanda diğer vitamin ve minerallerde var. Güzel bir vitamin. Tableti ezip toz haline getir ve tam dolu suluğa bir pirinç tanesi kadar ekle ver kuşa. Bu vitamini 4-5 günde bir düzenli uygula zamanla çıkıcaktır tüyleri merak etme. Ama biraz zaman alır, sabırla uygula. Ve vitaminli suyu sabah verip akşam al, bir günden fazla kalmasın sulukta ok.

Kanat çekmeyin. Bu bahsin geçtiği konuyu hatırlıyorum orada da görüşümü belirtmiştim canı yanar. Aspurla yulaf içi farklı diye biliyorum. Petshoplarda veya aktarlarda bulabilirsiniz. Yulaf içi olacak ama normal yulaf değil.

Supradyn All Day suda eriyen tablet vitamin al bir tane. İçinde bolca b grubu vitaminler var, aynı zamanda diğer vitamin ve minerallerde var. Güzel bir vitamin. Tableti ezip toz haline getir ve tam dolu suluğa bir pirinç tanesi kadar ekle ver kuşa. Bu vitamini 4-5 günde bir düzenli uygula zamanla çıkıcaktır tüyleri merak etme. Ama biraz zaman alır, sabırla uygula. Ve vitaminli suyu sabah verip akşam al, bir günden fazla kalmasın sulukta ok.
Mesajını şimdi gördüm kusura bakma, supravit şurup var o olmaz mı

Geri